Kada pređeš sa mrsna na posna jela zato što je počeo stomak da te muči.
Kada ozdraviš, opet jovo nanovo.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Za mene taj prelazni rok ne postoji. Ostajem veran mesu tokom cele godine :)
+++
Ma nek muči, ko ga šiša +
Ccccc nevernici , kad JA , DEBELI, glavom i brado izdržim 40 dana(a iz definicija znate kolko volim mrsnu hranu) možte i vi!
Ti imaš šta da sagoriš za tih 40 dana a ja mršavica moram da jedem jer kad bih postila, na primer, dve nedelje, onesvešćivala bih se. Mnogo sam slaba da bih izdržala post od 40 dana. Rade volje bih postila ali mi težina i slabost ne dozvoljava.
Ti mršava a tolko voliš hranu?!? Blago tebi...
Ih, nemaš pojma koliko. :) :P
Šta ćeš, imam dobar metabolizam. :PP :))