Život ko na filmu

iskusni interpretato 2010-02-10 16:22:08 +0000

Davno pre pojave interneta i u vreme razvoja kinematografije pojam života“ko na filmu“ je predstavljao jedan uspešan status, pun uzbuđenja sa solidnom intelektualnom osnovom. To je bio život malo ispred realnog ali uhvatljiv po luksuzu i šarenišu koji se nudio gladnim očima.
Kad je film postao industrija , život ko na filmu je postao žrtva industrijske revolucije. Svi su pravili filmove i počeli smo da živimo režiranu pornografiju, režirano nasilje i režirane ratove – a oči nam i dalje ostale gladne.

Ne gledajte previše filmove-nisu droga, ali zaslepljuju...

3
31 : 1
  1. Eh, istina boli... +

  2. Boli, ovo vreme me tera da se realistično osećam i pišem o"filmovima" u 2 def.danas...;)

  3. Najjaci su zivoti, po kojima snime film.

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.