Prijava

Mi smo prestali ozbiljno težiti EU tamo negdje u periodu između 2014 (aneksija Krima) i 2016 (dolazak Trampa), s tim da je to udaljavanje od EU intenzivirano od 2022 (rata u Ukrajini).

U samom početku SNS je bio poprilično proevropska stranka. (ili im je to bila fora da jedino tako mogu pobijediti na izborima)... Ali zvanična verzija je da se SRS raspala zato što je Toma bio za sporazum o stabilizaciji i pridruživanju, a Šešelj bio protiv.

Evo šta se nekad davno pjevalo vođi:
https://www.youtube.com/watch?v=Oa2jA72L1bE

Takođe nemojte zaboraviti bliske odnose sa Mutti, tj. Merkelovom.

Međutim sa svakom godinom na vlasti SNS se sve više udaljava od Evrope, bar se meni tako čini.
Barem po pitanju retorike.
(Mada i dalje sa njima sarađuje kad je ekonomija u pitanju)

Odvojice se taj djuborvnik i postati lepsi i bolji srpski grad kao sto je i zapisano

ali ovo pliduovo MOGLI SMO U JEVROPU pa jbt da smo retardi ne znam kakvi dosad bi nas na silu uvukli da im koji kurac trebamo pogotovo sad kad se polarisu sa rujama i neki novi blok se potencijalno formira

na kraju ako i udjemo bice ta neka fora ko milogorci sto su usli u nato (bih nece u EU jer ce biti opkoljena sa svih strana i nece biti potrebno a dode ce jesti govna bukv)

o okojekakvim ruminijama bugarskama da ne pricam procvetale zemlje od ulaska u eu i nato

Đe si srpski Dubrovniče

ovo kako je krenulo ozbiljno mozda ga se i soros pajsad odrekne

Jel se u Crnoj Gori osjećamo ko kod kuće? Osjećamo - 1

Pa zavisi Jovo koji ste to vi i koliko se daljeko osjećate.
U mojoj kući niko nikad nije ispravljao gosta da DVIJE nije isto što i DVE (kugle sladoleda/ karte za autobus), a to sam u CG doživeo.
Ja se tamo ne osećam više kao u Zadru nego kao kod kuće.

cara prvosrbijanac, osecam da kad bi krenula vojvodina da se odvaja od nas gubavih sa juga i sumadije, da bi prvi puskom krenuo da juri bosance i ostale negarije iz novog sada.

gore kod njega nas valjda i nema.

Iz edicije pišaj po provinciji hahahah dijabolično

nauzimo danas eihingera i svetoforskih rostilj kobasica jedva cekam sutrasnji komunisticki praznik da pikado strelicama gadjamo poster tita u oko

Eee da te vidi nestor kako se nezdravo hranis, poslao bi te u shoping (u milano) na zelenu pijacu

*vuyi i lab dolaze

ma pliduu to je samo na dane ovakvih svetkovnika pa se cepa ruska hrana i pije rusko pivo (na druge praznike samo erdinger)

Mojne erdinger, samo baltika

ne brinite se ništa, braćo moja vukajlijaška. ja sam živ i zdrav i komfi mi je. trenutno se nalazim na eksjuu i sretan sam tamo zato što mi je komfi. moji me frendovi sa eksjua zovu kučkojeb za razliku od mojih frendova sa vukajlije koji me zovu čika bulja. kad se pojavim tamo eksjueri budu kao:
К У Ч К О Ј Е Б
У
Ч
К
О
Е
Б

pozdrav iz zapadne srbije gdje se trenutno nalazim, vukajlijaši. odjavljujem se.

Milo mi je što ste na razvijenom zapadu, autore Bolja.