Prijava

i zapjenio bi i oko toga kako normani nikako ne ljube bližnjeg svog da se tako hrišćanski izrazim. niste ni svjesni koliko imam poznanika znamo se maltene cijeli život, tolike godine života proveli zajedno, gledali se svaki dan da to ne kraju ne znači ama baš ništa. išo si s nekim u razred i u osnovnoj i u srednjoj i taj ne nađe za shodno ni da ti se javi na ulici.

jebem vam mater normansku u po pičke pa kako taj odnos osnovna i srednja nije isti nivo bliskosti kao da ste dalji rođaci? ne razumijem socijalne norme i neću da ih prihvatim. napušite mi se kurca normančuge.

Cek a sad ozb, gde je onih 50 ljudi sa kojima si se svakodnevno druzio? Rasterao si bete je li

Boljo, možda si zapravo u svemu tome jedino ti norman.

Norman Bates.

> budeš norman
> preci ti pokorili englesku, južnu italiju
> dedovi se jebali sa grcima i saracenima vekovima
> služiš kao varjag vizantijskom caru, sečeš glave nevernicima i zaverenicima sikirom
> porod ti se naseli od sicilije do trakije, cela evropa i dalje strepi od normanske najezde
> umreš kao gospodin
> 8 vekova kasnije neki memljivi neadekvati te koriste kao uvredu

boljo nema razloga da sebe ne svrstavaš u te iste normane kojih se tobože gadiš, nisi morbidno gojazan i nemaš nekih očitih fizičkih defekata

ja te kao predstavnik omega incelske zajednice na ovom forumu izopštavam iz naših redova

Iako je Šmo samo honorarno incel radi prestiža i diverziteta… brate ni inceli te neće

Koliko je šmole divna osoba, našao je za shodno da pohvali bolju u ovoj situaciji makar na račun sebe.

Good guy Smox

Drago mi sto se Bolja vratio jaci nego ikada

Ovaj premijer slovački vidim uskurčio se protiv SZO i slanja vojne pomoći u Ukrainu. Slučajno znam da Aco srbin kad ide negde da se snima najavljeno, kobre sve prečešljaju potanko i dostavi se prethodno kuda će ovaj proći, ko sme da stoji blizu itd. Ovaj atentat kad pogledaš čiča, koji je otvoreno lučio mržnju protiv ovoga, došetao se ladno i ispalio 4-5 metaka, obezbeđenje izblejalo u fazonu - ajde stari ciljaj to malo bolje, nemoj još da nam preživi sad ovde.

Nece se proveseliti liberali po slovackama posle ovoga

slovackama

ubij se pederu

Inace cica je fazon knjizevnik koji je radio kao cuvar u pajsad trznom centru, tamo ga neko iznabado vrv se kurcio, nakon toga napravio pokret protiv nasilja lol

majku vam srbijansku jebem kako masakrirate naš lijepi srpski jezik vašim tursko-ciganskim izrazima. mrš u pičku materinu

Офуцана задригла итд итд

el real da se ovaj mejmun toliko cima oko interslenga

el oćeš bre staru vešmašinu na poklon bre ćazime? previše mi poskakuje dok ti jebem mater