Prijava

Samo da primaknem vlažne maramice bliže, i započnite, gospodo.

Gledam ovog Bolju roditelji mu vlasnici privatne klinike, truli burzuji i umjesto da jebe splavarke po BG i smrce on se zamajava ovdje sa vama jer vas voli

eee moje demokrate pucali na ovog desnicara puj pike ne vazi daleka proslost sta da se radi, da je meta bio random evropejac kmecalo bi se na max svi bi bili zabrinuti sta ce biti sa nama sutra gde ovo vodi

nikad mi neće biti jasan mentalni sklop južnoslovenskog izroda koji glorifikuje nacizam, nikada

Ima dosta i rusa nacista, tako da… uvek može gore

gde je ovaj cica glorifikovao nacizam nek neko pokaze

Ima dosta i rusa nacista

Hrvata, Poljaka, Austrijanaca, Šveđana, Francuza...

lol, kako se jebac lagano rivilovo kao zapadna dusa

lepo kaze ovaj cica, ne zna vise sta je fasizam a sta nije od silnog fasizmovanja. Ko i genocid, kome kako odgovara tako upire prstom

nikad mi neće biti jasan mentalni sklop južnoslovenskog izroda koji glorifikuje nacizam, nikada

"ma brate oni su isli na rusiju da ih oslobode od komunizma"
"ma brate jevrejske lazi da je hitler smatrao slovene nebelim podljudima"
"ma on ti je u majn kampfu za ruse rekao da su veliki narod"
tako ide neka pricha. i nikako mi nije jasno kako jedan koliko-toliko pametan covek moze da veruje u ovo. a ima ih koliko oces. eto osim tog sa videa ja bih pomenuo npr dragosa kalajica

inache stormfront je danas okicen rudjerom boskovicem
https://ibb.co/gT3773B

Ne pravim tu poentu melk, nego da je najgrđe da rus bude nacista jer su oni najviše stradali

Caro zna se šta je genocid, mogu par primera da ti navedem hehe

Nikad nisam upoznao nekoga ko kmeči okolo fašizma a da je vredan poštovanja i/ili da neću da je jebem. Dakle ili su izuzetne pičke ili izuzetne pizde u pitanju

Od fasizma su najvise stradali fasiti bukv. Cuj sad ruje nacisti a bave se denacifikacijom nacista. Ili su i ruje i ukri nacisti, ajde sad sta je tacno

pojam fašizam se danas koristi u potpuno pogrešnom smislu. malo ko zna šta je uopšte fašizam. recimo musolini je čovek koji nije verovao da rasa uopšte postoji a normani misle da je on bio najveći "rasista" posle hitlera, šta god to značilo

eee moje demokrate pucali na ovog desnicara puj pike ne vazi daleka proslost sta da se radi, da je meta bio random evropejac kmecalo bi se na max svi bi bili zabrinuti sta ce biti sa nama sutra gde ovo vodi

Fico je na papiru levičar, socijal demokrata. U realnosti je Ivica Dačić. I od kako je ponovo postao premijer prati liniju vlasti Vučić.

vukajlijasi, majka vam je kurva. evo malopre sam joj naredio da klekne i da mi ga blajva. dobro pusi kurac stara drolja. jos ovako 5 minuta pa cu da je karam