Prijava

znaci vredi se smarati

Vi ste tek na win 11? Javite se kad me stignete (win 98)

isto caro. estetski mozda kao lepse, al ja sam ga svejedno napravio da lici na win 10 jer me onaj meni na desni klik nervira i ono sto stoji u sredini... ustvari sad kad tako pogledam, bolji win 10

haha e jbg. Zazivece win11 za 5-6 dina polako ima prodje ko win8 na gejcu ga nosam

E uzeo sam neki pajsad vivax lol i to bio u metalcu kao na akciji, za 100 evritja nema dalje

Eo ima i neka recenzija
https://youtu.be/z8-_llAVmAA?si=ujuvgjGNzxNM4b7y

Lep zvuk ima

Vivax ustaski vox lol

Fox>Vox>vivax

Vivax ozvučenje, vivax dvd plejer best buy 2000s

sta se gleda primarno na grafickim kartama, el samo kolicina rama i tip ddr-a il ima nekih drugih parametara

vidim bukv variraju grafike tipa 12gb sa nekim solidnim cenama dok neke sa 6 i 8gb kostaju vise

procito danas da nvidia namerno sjebava neke grafike da ne idu za majningovanje iako ostale stvari furaju odlicno po performansama

Ranije je memorija bila glavni parametar. U poslednje vrijeme pošto rijetko igram igrice, nisam u toku. Moguće da se gleda i procesor unutar te grafičke, tzv. GPU.
Takođe, postoje benchmark testiranja performansi raznih kartica, to možda i najviše znači.

Bitna je i brzina memorije

vrv taj neki benchmark ocena daje obj skor, znaci bukv modz da ima 12gb i da bude jadnija od neke sa 6gb al da ne bude esktrem

A količina VRama zavisi od preferirane rezolucije. Npr za full hd 8gb sasvim solidno, neki low-mid opseg.
Za 2k+ već treba pljunuti 400€+

a dobro jbg to vec trazi i neki mega monitor da bi imalo efekta za gaming, pricam za standard use

jesu cemu ti 2k 4k monitori za dektop jel ima to poente na tu blizinu

Nznm tebra vrv ima čim se ljudi kunu u to i daju pare ne pitaju

Ima poente, treba ici na 2k danas i bar 144 hz, ko iskusi progleda bukv

Ali zasigurno znam da što bolji refresh rate monitora to bolje za oko

reba ici na 2k danas i bar 144 hz

da jbg ovo zvuci kao suncanje u paraliji

ovakav monitor fazon 400-500 jura, nije cudo sto galantni ima tastaturu od 250