Prijava

radujmo se do sl vikenda i pustanja dutch anthema on repeat do kraja sez

Nažalost istina.
Ali daje mi tračak nade. Razumi brt frustraciju da si tifosi od osamdespete. Nije je da nismo imali Šumi dominaciju, ali…

Svidja mi se taktika Zaubera sa ovim revolucionarnim šarafima, prosečan pitstop minut i po, napeto.

Haas 4 poena u 3 trke, ovaj Japanac objasnio Gunteru kako se vodi tim na pertla-budžetu :)))

dupla pobeda ne secam se kad je posl put bilo, retki momenti za pamcenje

ЗЈУ ЈБТ ЛАДНО ПОБЕДИЛА НАЈБРЖА ФОРМУЛА
ОПЕТ ЈУУУУУУУ КАКО ДО ЈАЈААААААААА

sta seru ovi mnogo dobra trka, meni ovo podbacilo, ocekivao sam vise

najbolja picka u publici princeza akiko

Ali nmg prezalim ovog sajnca, kakvi retardi iz ferarija, idealni za ovu naciju debila, glejte publiku kakvi botovi sunce ti jebem

Prespavo o jbm ti nedjelju sacu vratim unazad

Koliko Verštapen forsira ovo “lovely”, lovely race, lovely car, lovely strategy… može mu se.
Drago mi je da je Sajnc opet izdominirao onog emo-Monogašćanina. Juki madjija bi jebao večeras kada bi mu najstarija obožavateljka imala više od 13 godina.
Treba da vrate Suzuku u monsunsku sezonu, lepe su ove trešnje u cvatu ali slaba je to zamena za kišu.

Meni trka baš lepo legla u 6 popodne, pored Australije jedina koju mogu da gledam u neko bogougodno vreme, ovo sve ostalo oko 1 ujutro osim ovih po Amerikama gde je oko 4-5-6 am.

Gde će Karlos dogodine? Sumnjam da će RB da drma kavez Maksu, Merc mi je nekako najrealnija opcija ali AM mi izgleda još primamljiviji, Lans ide da igra tenis, Fernando u MB umesto Luisa ako ga Fetel ne preduhitri…
Lansu je jedina nada da AM napravi auto koji je dominantniji od RB-a danas i da onda izbace nekog šamana tipa Alonzo koji bi ih doveo do tog statusa i da onda on postane Perez umesto Pereza u sličnoj situaciji. Čak i da AM uzme Njuija to neće da se desi barem još par godina.
Interesantno mi je kako moj zemljak Loson lešinari nad Rikiardom, koji ima još dve trke da se dokaže. U ovoj je ispao u prvom krugu. Ok, možda ne svojom krivicom, ali u prvom krugu.

Kako je vozio Barikelo?

tresnje cvaaaatu sve je isto ko i laaaaaani
heeeeej samo kiseeee moje iiiii kiseeee tvoje
u ljubaviiiiiii vise neeeeee raikonen!

Interesantno je da Emglezi nemaju različite reči za višnje i trešnje.

Pa kad je isto xnio xnio xnio

Kako su oni resili ovaj rodno senzitivni jezik advokatinja sudinica sta vec, kako se na engleskom kaze zenski advokat ili zenski sudija el istrazivao neko

Nemaju oni rodove u profesijama, samo si lawyer ili bricklayer, jel znaš da radiš ili ne znaš.
Interesantniji su mi ovi non-binary, ima neka ludača zaposlila se kod komšije, kaže da moraju da je oslovljavaju sa “they/them”, komša je inače hiper-progresivan/woke lik, i dalje ga ispravljam po deset puta u minuti kad o njoj priča kao “she”.

Pa kakvi idioti jbt, nemaju rodove u profesijama. Mogle bi dzene u crnom malo da iskmece oko ovoga ili bar brnaba da prosledi protestnu notu

Ovi binarni govna srecom jos nisu dosli do nas. Nisu shvatili jos uvek ko su zapravo.

Mada usvojio se kod nas taj zakon sa 68+ rodova samo se cheka da stanovnishtvo dokuchi shta je ko da ne budemo zatucani

Sta ti njima kazes che kate pitaju, jel blamcuga biti klasik mejl

Haha pa ne pita me niko jer se zna da jeste.
Ako me neko baš pritisne za vajt priviledž spomenem im samo da su robove belcima prodavali crni robovlasnici.
A za ove they/them - daj im dovoljno dugačak kanap i sami će da se obese.

SR i NZ su bukvalno dve naj-woke zemlje, SR prva imala anti-robovsku ustavnu klauzu u svetu, ako kročiš na teritoriju SR kao rob više nisi rob, NZ prvi u svetu ženama dao pravo glasa, SR/YU prvi u Evropi, (za koju smo već ustanovili da je nazadna skrndelj-baba), SR ima pedera ministra vlade… gde su SR i NZ , a gde je Evropa.

i dalje ga ispravljam po deset puta u minuti kad o njoj priča kao “she”.

:D

NZ prvi u svetu ženama dao pravo glasa, SR/YU prvi u Evropi, (za koju smo već ustanovili da je nazadna skrndelj-baba)

Ovo za uvodjenje prava glasa nije neka pohvala. Danas bi trebalo oduzimati prava glasa jer kosto vidimo u ime demokratije prolazi sve
I taj binarni majmun ima jednaku tezinu na trzistu glasanja kao i random drmr