Prijava

Валдемаре, да исто бих рекао и да је обрнута ситуација.

Pa i jeste i onako kako si rekao, a i obrnuta.

Валдемаре, да исто бих рекао и да је обрнута ситуација.

Čini mi se da bi i taj hipotetički američki predsednik i Putin radili prosečan svakodnevni posao predsednika jedne velike zemlje koja se bori za uticaj i moć. Još uvek traje istorija, a znaš šta odlikuje taj istorijski proces. Po toj logici svakog političara koji je proširio svoju zemlju ili sferu uticaja mogao bi da proglasiš neonacistom, i gotovo. A nisam primetio baš da si anarhista :)

ovaj na ovom videu sa motorom, je definicija izreke bog cuva budale :)

ovaj na ovom videu sa motorom, je definicija izreke bog cuva budale :)

Valjda živi primjer? Epitom takođe može doći u obzir.
Ili si možda želio reći da je situacija iz video zapisa "definicija" navedne izreke? To bi zaista bilo malo prihvatljivije. Ne dovoljno za ljude sa mentalnom higijenom na pristojnom nivou ali prihvatljivo za jednog daunovca.

Deo od 1:10 deluje kao kod nas negde da je sniman, neka vojvodina....

https://www.youtube.com/watch?v=xi20Si3jRIo

Valjda živi primjer? Epitom takođe može doći u obzir.
Ili si možda želio reći da je situacija iz video zapisa "definicija" navedne izreke? To bi zaista bilo malo prihvatljivije. Ne dovoljno za ljude sa mentalnom higijenom na pristojnom nivou ali prihvatljivo za jednog daunovca.

vrati se u rupu odakle si izgmizao

vrati se u rupu odakle si izgmizao

2/10 odgovor. Nije loše... za jednog daunovca to jest.

EDIT: Odaberi sam sebi post

uzmi pistolj i raznesi sebi glavu, da unistis i onu minijaturnu sansu da se ikada razmnozis, posto, i pored vrlo male verovatnoce bi to bilo pogubno za covecanstvo.

kelte, ja sam mislio da za takvu spiku (ubijanje, maltretiranje i to) ide ban od dvajes dana...
S druge strane, ako postoji mogućnos' da sam sebi odabereš defku, verujem da postoji mogućnost i sam sebe da kobejnuješ.
BUDI DOSLEDAN KELTE, BUDI ČOVEK!

ajde klinjo, idi malo prosetaj, ne mesaj se u razgovor odraslih, cuces nesto sto ne treba

a dobro, što se ljutiš? Ti si moj omiljeni mod. Jedini si imao muda da sam sebi odabereš, a jok ko ovi ostali, što se kulovski medjusobno, po prećutnom dogovoru, odabiraju...

Мрзи ме да цитирам, Валдемаре. Кренуо сам да читам Бакуњина, ништа не брини.

Jedini si imao muda da sam sebi odabereš, a jok ko ovi ostali, što se kulovski medjusobno, po prećutnom dogovoru, odabiraju...

Da bre, zamisli to, moderatorima definiciju uvek odaberu - MODERATORI!

jel znas kad nisam siguran dal bi jebo ovu sto peva...

EDIT: jedem govna, jebo bi je.

dokaži Agilni suprotno, evo recimo odaberi Rajderu definiciju ako ti nije toliko teško, uništi sve ove predrasude o moderatorima
http://media.merchantcircle.com/14992180/devil_full.png