Prijava

Bato, ti dam stoju i da nosim? Hehe.

E tako je vec bolje Nat. Ako prodas vodis me na pivo i kurve. Ti biraj redosled lolo

Odličan je taj Cepter. Nie ni skup, ko ima pare neće se pokajati.

Natnat, gde si ga kupila za 250 evra?

Prodajem Nokiu 6500 slide. Kupio sam nov, pa mi ne treba, koristio sam ga tri godine, letos sam mu menjao flet kabl i zvučnike. Radi super, samo mu je baterija malo slabija. Uz njega ide usb, sluške i punjač. Šaljem u kutiji od soni eriksona k700i lolo
2500din

http://www.dodaj.rs/f/39/MQ/5nx2JtU/dsc0017.jpg
http://www.dodaj.rs/f/2T/Cn/5cr4RYh/dsc0020.jpg

Natnat, gde si ga kupila za 250 evra?

Misliš, skupo mnogo?
Mislim da je tada koštao oko 400 evra, ali mi je drugarica koja je tada radila u Zepteru napravila specijalnu cenu, bez svoje zarade i sa dodatnim popustom koji ostvaruju njihovi zaposleni...

Ево опет јер сте испермовали

Продајем Мицубиши Лансер '92, врло повољно.

Нешто основно:
Бензин 1.5, 90 коња
Механички одличан, треба уложити у лимарију иако је скоро фарбан, добре гуме + две зимске, све на алуфелнама, добар акумулатор, редовно сервисиран, прешао 242 хиљаде.

Sad ću ja nekako da to sumiram.

enemyofthefreeworld

PRODAJEM Micubiši Lanser, '92. godište, 1.5, 90 konja, skoro farban, dobre gume + dve zimske redovno servisiran, prešao 242 000. Registracija do 2014.

Natnat

PRODAJEM Cepterov usisivač, plaćen 250 evrića, korišćen dva puta po par minuta, čisto probe radi, znači nov novcijat.
Pitajte mame, možda im baš ovakav treba.
Cena 150 E

Sale d snajperist

PRODAJEM Maticnu plocu MSI K9N Neo V2
Procesor Amd Athlon 64 3000+ radi na 1.8-2.0 ghz Am2 je socket
I 512 DDR2 memorije.

Radijacija

PRODAJEM LG GM360 Viewty Snap, Baterija traje 4-5 dana, korišćen lično, pravi fenomenalne slike, bele boje, telefon NIJE android nego java.
Otključan sa VIP za sve mreže, dakle rade i kartice telekoma i telenora bez problema otključano u VIP-u ne u servisu.
Bez memorijske kartice. Uz njega ide punjač naravno, usb kabal i slušalice sa mikrofonom.
CENA 30E

Tandrcak

PRODAJEM Memorijska Kartica microSDHC 8G
CENA 500 RSD

_AJAX_

PRODAJEM rakiju šljivovicu do 15 godina staru, jaku,
sazrelu u buradima od šljive požegače, madžarke i
čačanke. Bez aditiva, šećera, pečeno tradicionalno u
prađedovom kazanu. Snažna, pitka, delimično obojena od bureta.
CENA Na litar 450RSD, za Bosnu 5E. Preko 50 litara cena 400RSD. Moguć dogovor
Malinovača, orahovača 10E.

Триша

PRODAJEM средњевековни мач, јефтину реплику, не може озбиљно да се мачује с њим због лошег баланса и тежине, али може да буде украс и евентуално ако пригусти може да стане у кола па да служи као помоћно средство при договорима, једноипо ручни мач је у питању и прављен је као имитација мача из Пасауа из 14. века.
CENA 35E

Shomy23

PRODAJEM Nokiu 6500 slide. Kupio sam nov, pa mi ne treba, koristio sam ga tri godine, letos sam mu menjao flet kabl i zvučnike. Radi super, samo mu je baterija malo slabija. Uz njega ide usb, sluške i punjač. Šaljem u kutiji od soni eriksona k700i.
CENA 2500RSD

Ako je neko zainteresovan neka se obrati autorima na PVT za više informacija.

Dobar je ovaj Micubiši, fino izgleda, da se može uvesti vamo kod mene ja bih ga kupio za te pare jebiga.

Natnat mogla si bolje da nahvalis.
Recimo... moj usisivac evo skuplja prasinu i kad ne radi.
Toliko je dobar :)

Prodavam:
Nokiu c5- 45e
Nokiu c7- 7000

Prodajem:
3 pakovanja vazelina - 100 din kom

Vidiš kako može šala i na svoj račun. Popravljaš se, zadovoljan sam.

Ja ozbiljno prodajem...

a kontam da je ovde najveća mogućnost da je prodam...

Eto, ne možeš da budeš normalan ni ... 6 minuta jebo ga lebac.

ima li neko možda kondenzator 120-156uF 220-240v?

120-156uF 220-240v?

Ja imam kitu-od-21-cm-bez-glave

imam i ja od 22 al džaba mi kad te već na 10cm bolu krajnici

a da, ti si onaj što te Džoni napušavao... da, da... sve mi je jasno..........