Prijava

Ima li neka zanimljiva zenska da bi posla za mene? Cuo sam da su ovde na vukajliji dosta pametne zenske i da nisu komzervativne, meni treba neka pametna sa fakultetom. Eto, pozdrav, javite se na mejl, nemojte ovde da ne vidi neko. A onaj sef stranice ako ovo obrise moze da mi polize %$@#, popusi $#@ i gurnem mu ja *%#@ u %^#$. Cao

Има женски има све

Imam ja sve ostalo, treba meni samo zenska

HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHHAHHAHAHA

Мени је логично да тема "упознавање" стоји у подфоруму "упознавање".

Jok peki kontam da je time što je stavio temu u podforum zezanje hteo da kaže i da je duhovit lolo

Видиш, ту си у праву. Ајде сад човеку да набацимо нешто, да не буде да је безвезе отварао тему.

Има , има , ја нагузио две , једна ми фанфала ...... ал тек пошто сам их обрадио сам сазнао да имају профиле овде .... тако да , не да им га мунеш овако!

Hejtful, može to...al moraš da uplatiš ktitor nalog....

Jel mogu ciganke?

Може све , важан је само рад куковима , само thrust ... http://www.imadeitlast.com/demos/photobrowser/IMavatars/hamster-fuck.gif

Има , има , ја нагузио 2 , један ми фанфала ......

Covek trazio zensko.

Не могу да куцам како треба колико сам узбуђен што делим ова искуства са вама .....

Ako hoces da ti pronadjemo nesto zensko, moras da namazes rc cistom, guscom mascu i da se naguzis modovima. Mozda ti posle i nadju nesto. A mozda i ne...

Razmatram samo ozbiljne ponude.

Cuo sam da su ovde na vukajliji dosta pametne zenske i da nisu komzervativne, meni treba neka pametna sa fakultetom.

Evo ja bih da se prijavim za koNJkurs, mislim kapiram da ti je do sada već gužva na PVT pa pošto me tamo možda i ne primetiš, moraću ovde da se nudim. Ja sam ono ceo paket, pola vukajlije se loži na mene, a ako mi uplatiš ktitora na 3 meseca bićeš moj, kunem ti seee...

@hejtful jer moze malo punija? ali dobro kuvam.

djembela..ostao mi kisobran kod tebe

hi hi hi hi hi... jer to znači da me muvaš?

лол, није него код мене. чућемо се па да скокнеш да узмеш, сутра ће бити неки другар на гајби