Prijava

ružne gilje kriju kvrgava kurja stopala jbg :(

Valde, brt, pokušao sam. Nažalost, moraćeš da nastaviš da se samostalno vezuješ izolir-trakom :(
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/3d/91/e7/3d91e76568db9971fc5d5a9a94407461.jpg

Hvala, Kaunte, al snaći ću se već nekako.

Mene odrobija kad me odbije pa se poslije predomisli, al sam beskarakterna pička pa im popustim uvijek

Ako izuzmemo sve standardne stvari, izuzetno mi idu na klinac široke pantalone, ili one sa vojnom štampom, koje su kao džak jebeni.

kad devojka ima kurac to mi je takav turn off
@Marko

kad je fraer picka ko maestrto.

mora da si mnogo tužan...

kad ima glas kao vrana
kad je preglasna seljancura
kad ocekuje da se samo ti trudis oko svega
kad ima kurac
kad non stop opravdava svoje postupke
kad joj je sajsi mc uzor

Glas ko ona Tamara glumica što je bila u onom nekom takmičenju prerušavanja.

Umišljene i nafurane ribe.

S Tamara glasom bi se nekako i izborio, ali neku umišljenu bi, pa pošto nikad ne bih digo ruku na žensko, takvoj nekoj bi vrv brata pretukao krvnički.

Нехигијена (ту рачунам и нередовно депилирање), мањак женствености, хистеричност, наметљивост, усиљени осмех и пакост која се види у очима, потреба да сваки тренутак совг живота дели на Фејсу (скупљачице лајкова). Потом патетика, самосажаљевање, опседнутост удајом, а не волим ни девојке које навијају за Партизан.

Jebote, labokv, ovo izgleda ko rukavi od XXL duksa spojeni s onim penzionerskim pojasom za nepreladiti se po bubrezima.

Нехигијена, мањак женствености, хистеричност, наметљивост, усиљени осмех и пакост која се види у очима, потреба да сваки тренутак совг живота дели на Фејсу (скупљачице лајкова). Потом патетика, самосажаљевање, опседнутост удајом, а не волим ни девојке које навијају за Партизан.

svaka ima makar jednu od tih osobina..jedino ovo za partizan ne kapiram..bice da se zezas

Jebote, labokv, ovo izgleda ko rukavi od XXL duksa spojeni s onim penzionerskim pojasom za nepreladiti se po bubrezima.

vidjao si valjda ovo cudo od garderobe..cim devojka to nosi znaci da je kreten.

definitivno nekultura
planinsko pričanje(dranje) karakteristično još samo za bukavčance i humanoidne kromanjonce