Prijava

Ја не знам, али овај човек сигурно зна.

http://www.youtube.com/watch?v=rvNu-wdH8TQ&feature=related

Значи и змије су посне? До јаја.

Јесу.

Zato sto je Isus na bedu nahranio narod hlebom i ribom, a i rec riba na grckom predstavlja neki sinonim za Isusa, cini mi se.

Грчки ИХТИС- акроним за Исус Христос, син Божији, Спаситељ (Исус Христос, Теу ијос Сотер).
КАЦАМ ХЕЛЕН

Super,još jedna tema o pljuvanju svetog...Pitaćete se kad dođe vreme

Водени свет не "згреши" као копнени. За време потопа, вода је та, која је "очистила" грешни копнени свет, док је водени свет преживео.

Лол, ја се искривијо, али ето делује ми да је тачно ово. Волео бих да се јави Фацафаца или тако неки поп да ми детаљније кобјасни ово, пошто ми је крајње интересантна појава.

Правда за рибе!

Ја не знам, али овај човек сигурно зна.

Пази телећих глава око њега. Шта сви имате против пушења, децхко?

И ово што пита Comatose, зашто птице нису посне? Оне лете децхко! И да ли је Ноје постан?

Zato što smatraju da je meso ribe čisto jer je u vodi, pa je samim tim i posno... Mada, obzirom na zagađenje reka... :D

Јербо смо говна.

Пази телећих глава око њега. Шта сви имате против пушења, децхко?

Они немају стабилно мишљење о било чему.

У кући у којој се пуши, у њој је смрад вечити и у њој се кади ђаволу.

Ја пушим на тераси. Проблем Јоил?

Post nema veze sa čistotom već predstavlja put iskušenja kojem je naš Gospod bio izložen u pustinji 40 dana.Pročitajte neku knjigu pre nego što uzmete da pljujete

Правда за рибе!

СТОП дискриминацији. Доста је било.

Post nema veze sa čistotom već predstavlja put iskušenja kojem je naš Gospod bio izložen u pustinji 40 dana.Pročitajte neku knjigu pre nego što uzmete da pljujete

neku knjigu

Преписивану, дописивану, исписивану, допуњавану, смањивану, стару 2000 година, пропуштану кроз лицемерне и користољубиве филтере цирка 1500 година ( Ватикан? )

Post nema veze sa čistotom već predstavlja put iskušenja kojem je naš Gospod bio izložen u pustinji 40 dana.Pročitajte neku knjigu pre nego što uzmete da pljujete

Аха значи Исус кад је бијо у пустињи само рибу јео?

A ovo:

Pušenje je ravno samoubistvu

To je tačno, tako da, sve što je sveštenik rekao ima smisla.

Зашто хришћани трипују да рибе нису животиње?

Откад то?

БАГ: Рибе нису животиње.

Кајзене, поправљај!

БАГ: Рибе нису животиње.

ДАРВИН НЕВЕРУЕ

Isus nije ništa jeo, a pošto mi svi nosimo teret Istočnog greha moramo jesti i jedemo ribu jer je opšte poznato da je Isus hranio ljude ribom,da je hteo da stvori prasetinu stvorio bi prasetinu,kontaš?

Zato što ribe nemaju glasovne aparate i ne puštaju nikakve zvukove ni kad ih kolješ ni kad ih maziš ni bilo kad!