Prijava

Da se razumemo, ovogodišnju sezonu plivanja i sunčanja sam već otvorila.
Voda je hladna i čista.
Leti je najlepše predveče, posle 18h ili rano ujutru.

Има олупина? Как'а олупина? Је л' њемачки?
(http://www.youtube.com/watch?v=xD-mm9m97dA
4:00)

купам се како кад. некад се купам некад не. сунчам се углавном

Каква олупина?

Купам се на Ади стално лети, мада чешће идем на трчање и тако то. И то углавном ујутру, нервира ме жгадија, а и чистије је док се не појави жгађа.

Џими, to je razlog koji mi je navela ozbiljna pedesetogodišnjakinja. I ja sam je isto pitala i rekla mi je da je to olupina broda. Mislila je ozbiljno.

то једино ако је брод ту потонуо пре ЊЊ2 типа... па су га оставили кацу правили језере, ко вели шта да ги дирамо који мој...

vise preferiram Bojanu

Олупина, лол.
Ада објашњава. Не идем никад пре банџија на купање, што рече Џими, жгадија. Али нема ништа лепше него да одеш на баскет/фудбал, па се окупаш. Врхчина. Још ако се баци неко месиште на роштиљ, бомбона. Не знам како неко може да не воли Аду.

то једино ако је брод ту потонуо пре ЊЊ2 типа... па су га оставили кацу правили језере, ко вели шта да ги дирамо који мој...

Па то. Сад по Ади ионако плове само они геј глисери и скутери спасилаца.

Vito, to ni meni nije jasno.
Valjda ćee neko izneti valjan razlog.

немате ви појма, титаник кад је потонуо давне иљадодевесто и неке и кад су га извукли из плаве ледене гробнице горе око гренланда донешен је овде јер је тито био колекционар великих бродова и тако тих чуда. После је он затрпан и заташкан као и његова подземна вила. Волео је Јожа те фазоне, хајд н сик

Skoljke automobila su pelcovane od tetanusa

Nigde ne postoji nikakav zapis o olupini broda na dnu Ade Ciganlije. Čak ni u ronilačkim zapisima i fotografijama.

A ukoliko bi stvarno postojala olupina broda tamo, grad bi našao način da je napravi turističkom atrakcijom.

http://lautering.com/files/2012/04/MythBusted.gif

Na adi se ne kupam, na adi se kaljužim.

grad bi našao način da je napravi turističkom atrakcijom.

Само размисли о ком граду причаш.

Све хоћу да питам, ал' ми се не да. И да постоји та олупина, како она тачно утиче на пливање у језеру?

Џими, nemam pojma.
To sam navela kao vrhunsku glupost. Većina mojih poznanika kupanje na Adi smatra nehigijenskim. Taj razlog mi se čini prihvatljivim. Očekivala sam još blentavije komentare i čudnije razloge.

Pobogu Dzimi pa dom dzinovske azdaje koja te utusi ako se priblizis olupini...