Prijava

Nisam primetio da je Kara toliko dobar autor.

dajte link link za caru, da i ja vidim ko je i sta je to.

Odbanovase me pre par dana. Skapirali su da plenim.

To je bilo ključno, ja mislim. :)

krupovrbaski zmaj

dajte link link za caru, da i ja vidim ko je i sta je to.

Немој срати да не знаш Цару? Па чак и ја који нисам дуго на сајту га знам

medatori ključajte ovo

ipak imaš uvid u moj odnos glasova

а по њему испада да ти је пинки тм омиљени аутор. да не идем даље... :)

Немој срати да не знаш Цару?

па напокон је дошло до еволуције вукајлијашке свијести, богуфала

nije dobar predlog. niko nije banovan bez razloga i niko nije banovan odjednom, bez više upozorenja. mada, primjećujem u zadnje vrijeme da se mnogi trajno banovani autori vraćaju na sajt tako da u suštini koje god pravilo da se utvrdi na Vukajliji uvijek će se naći način da se to pravilo i prekrši. Vukajlijo, matriksu jedan.

vratili se uglavnom oni koje je kostic imao na dusi :), ne salim se, ne znam ko je cara, dajte link, bas me zanima sada.

Njah, i tema i Cara...

Zmaje, kucaj u pretrazi autora ili guglaj, što si lenj, dečko? :)
Predlog je nepotreban i bezveze! :)

+ 1999999999990000000003333 za temu. I PRETRAGA FORUMA DA SE UBACI !

vratili se uglavnom oni koje je kostic imao na dusi :), ne salim se, ne znam ko je cara, dajte link, bas me zanima sada.

a što, kao nisu zaslužili? ne znam svaki slučaj pojedinačno ali sam poprilično prisutan na sajtu. zato mojne mene te tuške fore.

Reci ti njemu, Pani, nema tu dva zeca, tri zeca, farma zečeva. :)

а по њему испада да ти је пинки тм омиљени аутор. да не идем даље... :)

Mladost, ludost. :)

a što, kao nisu zaslužili?

тачно.

Мене треба бановати кол'ко сам сад јако прднуо

nisam lijen, nego sam preko fona, pa ne mogu, ionako ne znam kako mu se pise nik. gdje ti paninaro izvuce taj zakljucak iz moga posta :), ja znam za bushida da ga je nepravedno banovao trajno, i nije mu dao da dodje sa duplaka, jeste, to je nepravedno.

Mladost, ludost. :)

кажем ја, боље да се бациш на читање :)

što se mene tiče, taj bušido je odavno zaradio trajni ban i to jednim komentarom koji je jedan istaknuti član dugo držao na svom profilu. ali, niko mene ne pita ništa tako da neću dalje raspravljati na tu temu. a i ne osjećam se kao stari član ovdje, još uvijek sam žutokljunac. a ti, zmaje, nisi čuo za caru? a imaš stav da je bušido nepravedno banovan? od juna si na sajtu? katastrofa.

ali, niko mene ne pita ništa

тачно.