Prijava

Ponesi procesor i reci joj: "Potrošila mi se pasta, pomozi mi da napravim još paste i namažem na procesor... I TVOJU PIČKU".

Priđi joj nadasve odjednom

Reci da poznaješ jednog bosanca

S leđa, i nabij joj na nos ono govno što njime onesvješćuju na filmu. Onda radi što ti volja.

Priđi joj sa leđa, neće biti baš romantično, al' ćeš se barem omrsiti.

đes mala da l bi mi pičke dala?

Recituj joj Prevera i dugo šetajte pored reke u jesenji suton.

ako ti se neka sviđa, a hoćeš da joj privučeš pažnju, a nakon toga i da se ta pažnja održi, onda moraš biti stoka prema devojci. Jer vole samo stoku, ako si dobar to im prija u početku al posle im dosadi i onda ti idu iza leđa i traže neke pavijane sirove da ih jebu, a neke im daju i u dupe.

Znači pozoveš je na piće, i ništa ne pričaš...izvadiš budalu ispod stola i klepaš ga, kad te pita šta to radiš, ti reci da gnjaviš kožuricu i zamišljaš njenu najbolju drugaricu. Biće jako ljubomorna, jer žene su jako zavidne jedne na drugu i onda će ona hteti da pobedi tu njenu drugaricu i da bude bolja od nje, iako joj se možda i ne sviđaš...e tad ćeš moći da joj radiš šta hoćeš.

Ал' си нам описао ситуацију... Јеси се распитивао код некога, шта је, ко је, одакле је, куд се креће, или само знаш да постоји? Овако можемо само да лупамо колективно, а од тог никакве користи...

ako ti se neka sviđa, a hoćeš da joj privučeš pažnju, a nakon toga i da se ta pažnja održi, onda moraš biti stoka prema devojci. Jer vole samo stoku, ako si dobar to im prija u početku al posle im dosadi i onda ti idu iza leđa i traže neke pavijane sirove da ih jebu, a neke im daju i u dupe.

Znači pozoveš je na piće, i ništa ne pričaš...izvadiš budalu ispod stola i klepaš ga, kad te pita šta to radiš, ti reci da gnjaviš kožuricu i zamišljaš njenu najbolju drugaricu. Biće jako ljubomorna, jer žene su jako zavidne jedne na drugu i onda će ona hteti da pobedi tu njenu drugaricu i da bude bolja od nje, iako joj se možda i ne sviđaš...e tad ćeš moći da joj radiš šta hoćeš

HHAHAHAHHAAHA OMILJENO

Митке

Ал' си нам описао ситуацију... Јеси се распитивао код некога, шта је, ко је, одакле је, куд се креће, или само знаш да постоји? Овако можемо само да лупамо колективно, а од тог никакве користи...

ne smem vise reci...stidljiv sam

E da.. Ošišaj se, obrij se, na fon obavezno prebaci Saleta kovačevića i stavi kao zvono dok si pored nje i onda se sam pozovi sa svoje cigle na tvoj android da bude fora, i nemoj da se javljaš jer tako izgledaš opasnije a i muzika očarava njen um, pribiće ti se uz nogu i reći, "nacrtaj mi algoritam tvog šućurenog minotaura međ nogama šo ti se nalazi" a ti je samo uhvati za dupe i izađi iz tramvaja..
eto toliko.

ne smem vise reci...stidljiv sam

Онда јој не прилази, који ћеш јој клинац такав стидљив...

Одабери јој нешто!

Programeri su latentni homoseksualci koga bre ti zajebavaš ovde?

citiraj Baju Malog Knindžu (''Život nema reprizu.''), kaži joj da se nećeš ljubiti sa jezikom ako ona to želi, reci joj da uopšte nije debela, ne stvarno nisi debela, ne znam ja lagati, uvijek se osmijehnem, odam se. volim te.

увати је за сису

inače imam ortaka koji je na ljubavni sastanak sa jednom klinkom za koju se zna da je okorela sponzoruša i da je za pare lizala spermu sa haube jednom liku što je svršio to, e pa taj ortak poneo ceo bunt lažnih novčanica, jako dobro odrađenih, a imo pravih samo 500-600 din...imo i evre i dinare, bukvalno puna dva đžepa. I onda su ga za tih pola sata dok je sedeo sa njom zvala tri ortaka koja su mu tražila kao pare da im pozajmi ako ima hitno (svaki posebno), jednom je pozajmio kao 1200 evra, drugom 18 000 diđži, trećem nemam pojma kolko...maloj oči poispadale. Kao vrati kad budeš imao. Trebam li da napomenem da je jebao jedno 2-3 puta posle toga? Samo jebiga mali kraj pa se brzo pročulo i mala sazna i nije htela više da mu se javlja

Reci joj da sija.
Ako ti odgovori sa "pa vodi me u mrak da ti sijam" onda ono...gud for ju...