Prijava

Sajt otiš'o u kurac, ako ne staviš četeresčetir smajlija, ovde moraš tražiti opštinsku overu svojeručno pisanog iskaza da si sarkastičan ili se zajebavaš - brišite temu Ženski kutak za trenutak, loše utiče na sajt lolo Why so serious, dečkići?

Šta je sa Luksom? Mislio sam da je on protiv tih droza...

Да се уведе да је обавезно прочитати бар 20 дефиниција дневно да би се могло приступити садржајима форума и чета, као и креирању садржаја.

Da, ali pod uslovom da svako otvori svoju temu pod nazivom
"Prepričano - _____________ (nadimak autora)", jer, kako bismo inače znali da li je taj i taj stvarno čitao ili samo blejao u ekran 15 sekundi u proseku i onda dao ocenu.

Не знам, Нато, мени паде на памет да би то мало подигло читаност. Дајте ви остали неки приједлог како да се унаприједи то. :)

Da se unapredi šta? Čitanost? Jednostavno. Čitajte.

Mislim da bi najbolje bilo da se ocene daju prema proseku. Napišeš novu defku i skripta joj odmah dodeli onoliko pluseva koliki ti je prosek. Tako bi svi izbegli dosadnu obavezu čitanja tuđih misli i mogli bi se koncentrisati na pisanje svojih.

takoe Bruce!
Može sad odabrana? :)))

Која је онда сврха писања? Ја знам оно што напишем, али бих да то још неко прочита, иначе нема смисла да ја пишем само због себе.

i ja bih, ali ako ti ne pročitaš moju defku neću ni ja tvoju (figurativno pričam, ja čitam sve defke)

иначе нема смисла да ја пишем само због себе.

Kako nema? A koji je smisao da pišeš za druge?

Gledaj, defke su ti kao seks, možeš da jebeš i da ti bude lepo a možeš i da se pomaziš i da ti bude lepo. kad napišeš defku samo za sebe onda ko da si se pomazio, bude ti lepo. Ja recimo najviše volim da se dodirujem kad čitam svoje defke to mi kombo.

Jebote rasni ala smaraš u pičku materinu

иначе нема смисла да ја пишем само због себе.

Bogami, vrebaju razni lovci na talente iz off-a...Vidi ga Mile. Zvezda postao!

Mažem se sjajnim.

Смисао је да видим реакцију на то што сам написао. Да имам увид да ли је то нешто добро или не. Уосталом, смисао је и да неког ко не зна нешто упутим или му дам прилику да научи нешто ново. За мене је то смисао писања. А смисао читања је да видим како други размишљају и да ја сам научим нешто.

Јебеш ово, дајте да нема оне паузе између прављења реакција.

Читаност ће бити слаба све док дефиниције буду срање. Тачка.

Јебач, на којој смо теми беше причали о оним љутим паприкама? Треба ми онај клип што сам постављао.

A zašto niko ne predloži, da se zamijene mjesta popularnim i odabranim? Evo Rasni možeš ti.

Onda neka se uvedu jos 4 moda i neka moderatori pregledjuju defke koje se postavljaju i neka pustaju samo dobre. Tako ce dobre defke da izadju na videlo, odlicne ce moci da odaberu, a lose i plagirane ce biti izbrisane.