Prijava

Лик се искидао док је нешто постигао, ја му скидам капу, пре рата тренирао у Загребу и ишао 700 км у једном правцу јтжмб

мајстор вин чуна

из Косјерића

кизо поједи говно

мајстор вин чуна

из Косјерића

поједи дваа

U sustini, treba da treniras borbu BEZ oruzja (Boks, Kikboks, JuJutsu, Rvanje, Myau Thai, i sl.) i borbu SA oruzjem (Pistolj, Puska), i da treniras ceo zivot, pa ces na kraju da vidis da si imao jos dooosta mesta za napredak. Nema tu mesta ni za noz ni za suriken.

Ima brate trenira se wing chun imaš noževe, motke, bilo šta što bi ti se našlo u okolini u slučaju da se potučeš na ulici. A takođe dok sam trenirao krav magu za prvi stepen se radi ona tehnika 360° (jebem li je, ako se već tako zove) odbrana od noža. Sve je to uvježbanost, da li je napadač spretniji ili ovaj što se brani.

ај ме не срамоти идиоте

Brate, ne seri puno. Prvo tvrdiš da je Džiu Džicu iz Brazila. A onda sereš da ima neka magija u Kosjeriću.

мајстор вин чуна

из Косјерића

Тришо, колико вас има У Белим орловима?

Једно двадесетак тренутно који стреличаримо или се лемамо или нешто треће радимо. Био је сад крајем фебруара први Бохорт турнир у Лозници ако те занима.

Јеси чуо од Саве да се спрема нешто у Ужице?

Sprema se oluja tai či pederluka.

Јеси чуо од Саве да се спрема нешто у Ужице?

Ај зовем га па ће рећи какав је план за Ужице, ништа о томе не знам.

Е реци му да је извесно да ли ће бити због избора, јебо их ја, можда ће тек у октобру

Избори су увек били катастрофа за нас када смо морали да радимо са локалном самоуправом.
Само ме подсети ко га цима, да будем сигуран.

неизвесно

Важи, неизвесно га цима.

Ма јебе ме нет стелефона, а и планирали смо викенд кад звезда долази, тако да се ништа скоро не зна

Па јел' ћеш долазити у БГ можда у скорије време, неш купујеш од Саве?