Prijava

Видиш, матори, ова тројица кајгана које си навео, можда нису освојили кајгане што си ти навео. Можда то њима и није толико било битно. А зашто? Зато што су прије свега уживали у кајгани, а тек онда покушавали да освоје кајгану. То се видјело по њиховом осмјеху на лицу док шпартају зеленим кајганама, а исто се преносило на нас гледаоце крај кајгане.

Слажем се од речи до речи!

Џони, нико и не пореди, пошто је то сулудо, једноставно, другачији фудбал се играо некад и сад. Ја сам само одговорио зашто ова тројица заслужују поштовање.

Znam Mitke, nego samo kažem ovako kao neko svoje mišljenje. Mogu najviše da gotivim nekoga onako od kada gledam fudbal, ali sada da nekoga ubeđujem kako je najbolji mi je je glupo. A opet kada razmislim malo bolje, stvarno je bilo dosta vrhunskih igrača.

митке не патетиши јебем ти богове

napisao sam ogroman post i slucajno obrisem

ne mogu da se slozim stevane

ronaldo je neko ko bi sa njegovom radnom etikom i zeljom za dokazivanjem i takmicarskim duhom bio jednako dobar u verovatno bilo kom sportu, ali on za mene nije neko ko je rodjen za fudbal.....tacno se vidi da je istreniran do besvesti i to je to....uporedi ti tehniku ronaldinja, zidana ili nebitno kog majstora i kristijanovu tehniku koja je uzasno usiljena i izvezbana...nema one lakoce u pokretima, sav je nekako ukrucen.....da ne pricam o njegovim beskorisnim driblinzima koje radi 5 metara od igraca i koji za posledicu nemaju da polome kicmu odbrambenom igracu kao sto su to navedeni majstori radili....zidan kad zalomi na terenu mene zaboli vrat ispred malog ekrana...veruj mi, mogu da prepoznam kad je neko kao rodjen sa loptom, ovaj to nije, ovaj je uvezbani robot....ne moze se omalovazavati, ali ne moze se porediti sa ovim velemajstorima....on mi je nesto kao kobi brajant ili le bron dzejms, dusu bi prodao za neku titulu, neki rekord, nekako na silu hoce da ga postuju jbt...

mesija necu da komentarisem, igrac koji jednu nogu ne zna da koristi ni za hodanje a kamoli za fudbal je bezveze

i zaboravio si da pomenes najveceg medju najvecima, tienri anrija, on je bukvalno iz picke izasao sa loptom, najkompletniji igrac koji je ikad krocio na teren, cak bolji i od zidana meni....a nista nije osvojio recimo u poredjenju sa ronaldom k.

tehnika savrsenstvo, odbrana, brzina, snaga, igra glavom, leva i desna noga jednake....nema polja na kom je bio slab....jedini igrac kojem sam se ikada bas bas divio

rece mitke, oni su uzivali, a i svi su uzivali gledajuci njih, ronaldo kolko god da je uspesan jbg, ja ne uzivam gledajuci njegovu usiljenu igru i to je to

i zaboravio si da pomenes najveceg medju najvecima, tienri anrija

Koliko sam ja gotivio Anrija i Piresa u tandemu. Fenomenalni igrači stvarno. Ali najbolje je bilo što niko od njih nije bio ''napičen'' i ''nafuran'' kao Kristijano. Lik je više kao maneken, a i postiže tolike golove zato što ceo tim radi za njega. Sve on mora da šutira i sve je za njega. Od realovaca jedino mi je gotivan Ćabi Alonso.

И РОНАЛДО ЈЕ, СТЕВАНЕ, НАЈБОЉЕ ИГРАО И ОСВАЈАО НАЈВАЖНИЈЕ ТРОФЕЈЕ НА ЛЕТО КАД СЕ НИЈЕ ИШЛО У ШКОЛУ ШТА МЕНЕ ЗАБОЛЕ ШТО НЕКО УЗИМА ТРОФЕЈ У МАЈУ А ЈА ТРЕБА ДА ОДГОВАРАМ СРПСКИ ЗА ДВОЈКУ!

Ја лично Зидану замерам то што је играо за Француску иако се зове ЗИНЕДИН ЗИДАН. Ћао. То замерам и КАРИМУ БЕНЗЕМИ и још неким падобранцима.

Начи можда добар фудбалер ал пљунуо на порекло. А што се мене тиче две и по године које помињеш за Роналдиња, нису две и по него сигурно 6 или 7 сезона врхунског фудбала за њега и мислим да је то довољно да буде уврштен у топ 10 јер је он вратио лепршавост фудбалу јер је уз његову помоћ барселона дошла до овог нивоа сад, сетимо се само да је у то време барса имала велике проблеме, и да није била ни у топ 4 клуба шпаније.

Тако да мени је то што је он радио мозак који он поседује и свесност терена и распореда играча на њему довољно да за мене лично он буде најбољи фудбалер свих времена.

Нико није доминирао неколико година за редом као ова двојица. Пола тих које сте навели нису имали ниједну сезону каква је просечна Месијева/Кристијанова. Поштовање и умирање у лепоти су друга ствар. Мада не знам како можете да не поштујете то што су незаустављиви ликови.

Drogba i Lampard dominiraju već 10 godina pa nikom ništa. Njih dvojica su nosili Čelsi od osrednjeg kluba do šampiona Evrope.

Мени Робен није ништа гори играч од Роналда и Месија, али сваки им је потез унапријед познат, стално играју исте комбинације и у једном од 10 покушаја да умувају гол на исти фазон на једној утакмици, то ће им и поћи за ногом. Тако дођеш лако до цифре 30+ голова по сезони. Једноставно, оно што они сад раде је већ виђено и помало досадно.

Sve on mora da šutira i sve je za njega.

Ma daj bre, pa Anri je otisao iz Arsenala jer je poceo sve da siluje i svaki napad da zavrsava sam, a vec nije bio u formi da ekipa moze da podnese takva izdrkavanja.

Glupo je porediti različit fudbal, jer isti evoulira za 2-3 god. a kamoli za 10-20. Takođe je besmisleno porediti napadača, krilo, veznjaka, kao i igrače koje si gledao čitavu karijeru i one koje nikad nisi gledao, ili si gledao samo probrano na yt.
One koje sam ja gledao su:
Najbolji golman Kocić
Najbolji odbrambeni Ivan Ivanov
Najbolji vezni Asen Nikolov
I najbolji špic Valerij Bozinov

mickey993

Drogba i Lampard dominiraju već 10 godina pa nikom ništa. Njih dvojica su nosili Čelsi od osrednjeg kluba do šampiona Evrope.

За 8 година 100 голова. И то игра на позицији чистог шпица. Толико Меси постигне за 2 сезоне. Види се да навијаш за тај вештачки клуб, пристрасан си, вероватно ниси ни знао за Челси док није постао познат по Абрамовичу.

Реал највећи клуб, Кристијано најбољи играч, поз воз.

One koje sam ja gledao su:
Najbolji golman Kocić
Najbolji odbrambeni Ivan Ivanov
Najbolji vezni Asen Nikolov
I najbolji špic Valerij Bozinov

A Trifun Ivanov?