Prijava

Pare, ko vas ne yna skupo bi vas plastio xD

Evo jedan savet svajcarci na golove ponedeljkom -nema para

otvoriti kladionicu na mjestu na kojem je Armin moze vidjeti.

Mada Armin dugo već plaća prstima

Na sta da se kladim sad kad su prvenstva zavrsena? Taman sam uzeo neke pare na zadnjem kolu pa mi se osladilo

EVO PET DANA NAKON ŠTO SMO POCHELI EL SU LEGLE NEKE PARE OD BIZNIS A (BEZ CARINE I SHIPPINGA)

Samo par dana nakon što je Boing otvorio novu proizvodnu halu u Americi (iako je svim silama hteo van USA, tj. hteo u EU), i pošto ih je Vašington ubedio (ko zna kako)...

http://mondo.rs/a905331/Info/Svet/Vijetnam-od-Boinga-kupuje-100-aviona-za-11-milijardi-dolara.html

E ovo ja zovem biznisom.

Imam strasnu ideju

Pajo pajo iam sstrašnu ideju.

Odes kod nekog novinara najbolje iz kurira i kazem mu bura tebi 30 posto meni resto pisi da sam bio na skolovanju u KEMBRIDZU da sam bio najbolji u istoriji koledza i da sam oboleo od hepatitisa y jer sam seo na wc solju u javnom veceu koledza posto sam BUKVALNO spavao tamo a NRMAM PARA za lecenje pa sam dosao sano da ispunim sebi POSLEDNJU ZELJU da UMREM u mom kraju kaludjerici eto to je moja tuzna prica. Inace nudili su mi posao u PENTAGONU i svugde jer jebem kevu u toj nekoj oblasti da vas ne zamaram sada ali onda kad sam OBOLOEO oni su POVUKLI PONUDU jer su BEZDUSNI KAPITALISTI AMERIKO JEBEM TI MAJKU nema nigde ljudi kao sto ima ovde u srbiji kaludjerica ruls. Pa mislim ima se userete od para

Odes kod nekog novinara najbolje iz kurira i kazem mu bura tebi 30 posto meni resto pisi da sam bio na skolovanju u KEMBRIDZU da sam bio najbolji u istoriji koledza i da sam oboleo od hepatitisa y jer sam seo na wc solju u javnom veceu koledza posto sam BUKVALNO spavao tamo a NRMAM PARA za lecenje pa sam dosao sano da ispunim sebi POSLEDNJU ZELJU da UMREM u mom kraju kaludjerici eto to je moja tuzna prica. Inace nudili su mi posao u PENTAGONU i svugde jer jebem kevu u toj nekoj oblasti da vas ne zamaram sada ali onda kad sam OBOLOEO oni su POVUKLI PONUDU jer su BEZDUSNI KAPITALISTI AMERIKO JEBEM TI MAJKU nema nigde ljudi kao sto ima ovde u srbiji kaludjerica ruls. Pa mislim ima se userete od para

4/10
pokazuje neki potencijal

The vlajko se onako bas razume u biznis

Prodaješ ciglu random likovima na ulici... I dan danas živim od toga...
Pozz, čujemo se za meseci par...

The vlajko se onako bas razume u biznis

Da, šteta samo što FBI i Homeland Security nisu imali razumevanja za moje ideje.

Par vas se skupi, otvori i registruje firmu. Pronadjete nekog ko ima firmu u inostranstvu, odnosno u zemlji u kojoj želite da radite. Recimo, Nemačka, za početak. Ta firma iz Nemačke zaključi sa vašom ugovor o doškolovavanju zapošljenih, da garancije, lupi pečat i vi sa tim papirom idete u nemačku ambasadu i dobijate vizu na godinu dana uglavnom. Posle toga vam ostaje da se tamo oženite i rešili ste problem.

Sve je to lepo nego ne reče mi pošto je džak brašna u americi

три кутије од шибица и нека мала куглица. мада мораш да имаш и брзе руке и бар две колеге, детаљи на пм