Prijava

гонзо, јебемулеб, инсталираш први онај додатак, он ти се појави горе десно у ћошку, црни неки квадрат. кликнеш на њ, нађеш ту опцију "адд скцрипт", уђеш, ископираш све из оног поста, сачуваш горе изнад на дугменцету, онда инсталираш онај други линк из агилни-јевог поста, и уђеш на агар, укуцаш доле ип адресу и кликнеш на конект. то је цела наука.

едит: 'ајде сви лепо у чекаоницу да се издоговарамо.

Hvala coa, ali odoh sad na kunt. Sutra cu se jebavati sa tom instalacijom, pa da uvece opalimo timski.

Dajte neki čet, biće lakše, da podelimo uloge i da im jebemo mater, iznerviro sam se malopre opasno

Coa, de si ti danas na haxu??

ЈЕБОТЕ ТЕ ХАКС НАПУСТИ ТЕМУ

Ja sam Čvabalo, jer je Agilni tako nelordski za ovakve stvari.

СЛЕПИ, ДОЂИ НА ХАКС И ПРОГЛЕДАЋЕШ

Стеван

тај чвабало је изгледа узео надимак који одговара његовом карактеру

Agilni

Ja sam Čvabalo, jer je Agilni tako nelordski za ovakve stvari.

нисам тако мислио

Može li ovo gomno da se cepa preko Opere, pošto mi je to k'o za kurac jedini pretraživač koji radi normalno?

E ovako, našao sam nam sobu za TeamSpeak. Mnogo će lakše biti oko organizacije i svega. IP je 5.9.52.112...nadjite tamo sobu "Cudesni kulen", šifra je SPERMA.

Shomy23

E ovako, našao sam nam sobu za TeamSpeak. Mnogo će lakše biti oko organizacije i svega. IP je 5.9.52.112...nadjite tamo sobu "Cudesni kulen", šifra je SPERMA.

http://www.dodaj.rs/f/U/3p/1qmEPM7h/lazarjetset45ccffb79b06d.gif

ahahahah a stvarno bolest od rečenice :d

спреман за конквест нови!

једно пола сата и да спавам.

иначе, шоми, не капирам овај твој пост, дудук сам, мораћеш то да издетаљишеш више на пвт или овде за сутра.

Стеван
тај чвабало је изгледа узео надимак који одговара његовом карактеру

александаркг
ко је чвабало? добро игра, тимски. и шоми ми помог'о малопре кад смо изгурали на 2.-3. место поприлично.

;)

Jebali smo im dete sad! Ne znam ko je Vule s orbit, pomaže dosta. Sjebasmo se na kraju samo

E ovako, našao sam nam sobu za TeamSpeak. Mnogo će lakše biti oko organizacije i svega. IP je 5.9.52.112...nadjite tamo sobu "Cudesni kulen", šifra je SPERMA.

najjaca recenica u istoriju recenica