Prijava

Neko ove majmune snimao autobusom jbt

Ja bih odigrao sledece:

kmb2i+ NY-ATL
LAC-DAL+

Ahahahaha dal je moguće

FUN FACTS:

Armin ima mladez u predelu ispod srednjeg prsta i kaziprsta.

хахах какви су ово прсти, ко од сумо рвача од метар шездесет, невера да су арминови лоло

A jbt izlogujem se da iskuliram malo, a ispratio sam svaki jebeni par skoro hahaha prvi dan sjebe Atlanta mrtva, juce vucevic jebeni bvldaga kaze poklon ja odigram kad ono posle svi ga igraju minus na 10 mesta sam video, znao sam sta da ocekujem, danas roknem na prvu anderson jebeni nikolase brt :/ posle sve doslo pokrio sam i kvotom 2 dzonsona i jebeni beroe 3+ ali jbg
Ko zivo blato jbt sto se vise cimam da se izvucem to dublje tonem, rupa bez dna, ima li nade ;/
Kako sam se izlomio dok sam nasao uverljivu sliku, pa dok sam nasao mrtvi citac texta pa pustao i u isto vreme snimao na vokaru, eto sta ja radim kad nemam para da se drkam po gradu, tuzno prijatelji dragi, ima li nade? Ima li?

Jbg Armine, po svim zakonima logike trebalo je Anderson da ga dobije jer je u odlicnoj formi, dok crnja Jang vazi za vecitog talenta kome psiha nije bas jaca strana. Al' eto ko za kurac sve se to preokrenulo preko nasih ledja.
U utorak sam svima dao dobitni tiket na stolu kvote 20.5 koji si trebao da pokupis, a na kome su bile tekme Eurokupa i Vavrinka - Karlovic gemovi +.

Ma nece brate ko za kurac! Ali okrenuce se sreca majku mu, novembar i decembar su uvek bili plodni za mene, ladim se do 1. Pa onda kidanje

Covek se sam vracao kuci i na jednoj livadi video je, obasjano mesecinom, malo jare. Malo se iznenadio, pomislio da se jare izgubilo, a onda poceo da ga zove, sigurno u nameri da ga odnese kuci... Cucao je tako i zvao jare "Dodji jare, dodji ovamo..."
A onda se jare okrenulo, pogledalo ga pravo u oci i dubokim glasom reklo "Dodji ti ovamo!"

Nedostajao si. Nemoj više da odlaziš

Majls 18, Horford 21. Dubl win. Papete uzeo si pare :)

Majls i Horford +

Tiket WIN

New York-Atlanta po cetvrtinama (3 cetvrtina) Uk. (50) Manje 1,9
Indiana-Memphis Uk. (184,5) Vise 1,32
L.A. Clippers-Dallas H1 (-7,5) 1,55