Prijava

Није ми јасно зашто си толики идиот. Појасни.

Мислим, глупо ми је да даље трошим време у овој бескрајној расправи, поента је била да је Столтенберг Немац и да нам опет Немац одлучује о судбини земље као и много пута до сада, али ти не одустајеш од свог идиотизма, па да те питам конкретно - зашто си толики идиот. Ништа лично, само сам радознао.

Zato, Granjka, što je jedna od osnovnih karakteristika nekoliko kognitivnih poremećaja naklonost ka projekciji sopstvenih osobina na druge pojedince.

NATO kad je najzad uspeo da "osvoji" Srbiju je potpisao propast svoju svi koji su nas osvojili su se raspali, baksuzi smo.

Добро, а можеш ли то да пројектујеш на неког другог? Био бих ти захвалан. Баш би испао цар.

Јесте Нијемац Столтенберг, баш звучи тако а и на њемачком берг значи брдо, шта сереш ти царе?

Poenta ti je netačna, dakle imamo nekoliko opcija:
1. Ne znaš istinu, i lupaš gluposti u već utvrđenom maniru, a onda pokušavaš da se iskobeljaš etiketiranjem drugih kao "idiota".
2. Znaš istinu, ali namerno plasiraš laži.
3. Ne znaš istinu, i imaš kognitivni poremećaj.

Tako ce i eu 2072-e

Granjka, pogledaj sad sopstveni post. Ako primetiš da si upravo ispoljio karakteristiku kognitivnog poremećaja i to shvatiš, korak smo bliže tvom psihičkom izlečenju.

Царе, видим да имаш елементарни проблем да разумеш написано, разумем зашто је тако, па да те опет замолим:
- можеш ли то да пројектујеш на неког другог? Био бих ти захвалан. Баш би испао цар.

Deluje mi kao da profil Granjka koristi nekoliko različitih ljudi i svi su glupi.

Извините што прекидам вашу дискусију, али шта би са оним причама да сви су сви они што им се презимена завршавају на -берг, -штајн, што се презивају Браун или по некој другој боји уствари Јевреји?

Јел срамота познавати људе шта. Испаде да шта год да напишеш пројектујеш себе.

Chule37, ајд сад да се вређамо... Не буди говно иако си пролив.

Jevrej je karakterna osobina, nisu oni nacija.

Како па Борман значи пурпурна боја а он био нациста?

Granjka, vidiš, pade mi na pamet upravo, ako povežem ono što si pisao o mom "uhođenju" i o političkom položaju Srbije, ti ispoljavaš znake manije gonjenja.

Ne boj se, kognitivno poremećene osobe imaju potrebu da ponavljaju tuđe izraze nekoliko puta, pomaže im da "svare" izraz, preporučujem ti da se ipak obratiš profesionalnom psihijatru.

Fendere, mislim da tu nema pravila, Jevreji obično uzimaju imena koja se "uklapaju" u sredinu gde su

Granjka, nisam hteo da te vređam, ipak je ovo humoristički sajt, a ti si se sam namestio na skeč.

Како па Борман значи пурпурна боја а он био нациста?

Па управо је то иронија нацизма. Највећи нацисти су били јеврејског порекла. Сад ово додуше може да спада у теорије завере, али понекад нека јеврејска презимена звуче као да су немачка и обрнуто.