Poslednji pozdrav, ali sad stvarno..

  1. kad je midori na cetu pricala kako ima strah od zhaba i ombre krenuo kaciti slike zhaba i ona se nervira i buni se,salje mi pvtove gde mi govori ,,e ajde reci mu da se smiri ili cu napustiti sajt ZAUVEK,, i ja u fazonu sta me boli kurac sto ces napustiti sajt zauvek,kasnije nam pisala na cetu nekoliko zbogom fazon postova a mi nismo ni obratili paznju pricamo neku pricu koja prenema veze s tim haha nismo joj rekli ni dobro,cao ni nista...od tad je nisam vidjao na vukajliji,tho
    tako treba tretirati sve sto CVRSTO ODLUCE DA NAPUSTE SAJT ZAUVEK,VISE NIKADA U ZIVOTU DA NE STISNU TO ZASTRASUJUCE PRIJAVA DUGME i zele videti nekoga kako ih mole da ostanu,ja jesam molio zhaka,tho kako da budem dugo ljut na tu budalicu :)

  2. Ako ode Žajk, idem i ja! Zauvek!

  3. Ja sam iskreno tužna sto mene nema na spisku. Plačem. I suze su mi skvasile aljinu novu. Problem je što sam bila našminkana i sad mi je aljina flekava. Neko mi duguje za hemijsko čišćenje. Inače i ja odlazim!!!! :p

  4. Nije stavio Bohora na spisak hahahahahab

  5. хахахха ладно мене ставио

  6. Нема ни мене иако сам идол доброте младим нараштајима вукајлије...

  7. Skidaju se ljudi s vuke ko sa horsa šta je bre ovo

  8. Stefan Kostić gde se setio tog pederka jbt haha

  9. Stvarno ovo vise polako gubi smisao...odose ljudi...a otiso i rasni...
    Napusam vas i ja...gotovo!
    Pozdrav!

  10. Stavio Marka. Stokholmski sindrom ili ultimativni cin pokazivanja ljudske velicine?

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.