Prijava

Ko gleda dragged across concrete po treći put, evo ja

nisam nikad gledao ovo :O nema na netflixu, bacio na torent

Gledam, bas su razlicita misljenja kada je u pitanju ovaj film, sto kaze jedan review na imdbu “i’ll try and indicate which camp you would fall in” pa sam odlucio da pogledam.
Na kraju krajeva, preporučio ga je jebač a ja njegovo mišljenje uvažavam.

šta sad kao mel gibson u ulozi denija glovera I'm to old for this shit

relativno niska ocena na imdb verovatno zbog toga što se usprotivio holivudskoj eliti

Sad mi se jos vise gleda, nisam znao da ovaj film postoji, promakla mi glavudza vinsa vohna

Dobar je dobar, od istog režisera ima i brawl in the cell block sa Vonom u glavnoj, doduše taj film je malo više zajebavancija nego ovaj ali vredi za opuštanje svakako

ovo se mora pogledati def

U Brawl scena kad golom pesnajom demolira auto ženinog švalera, ko u strit fajteru

Ne lazi caro neces gledati ovu drugosrbijansku preporuku

brate de da ne pogledam jebac gledo x3 za dinu dana lolo

jos gibson glumi antiestablisment man - zvuci kao meka za avaxe ravnozemljase

Pročitah sad ajembidi, zažalih. Ehh kad se setim ranijeh vremena, doba romula i remea, to su bili sve sami filmski sladokusci.. ovo danas sve go soydžek, smeta im dužina filma, suptilni rasizam i pajsad PACING

Pacing lagani po mamama vašim, paradajz turisti osme umetnosti

Imdb u neku ruku još uvijek validan kada su u pitanju ocjene , nije da bolje i imaš ali mora baš dosta recenzija biti a da s druge strane i ne bude overhajpovano prije premijere, pa da kazes da je ocjena realna.

Ako ti napravis hajp kao za openhajmera barbi i dinu, ne mozes bas ocekivati realne recenzije jer se stvore fan baze koje na sva usta hvale takve filmove

To je izmedju ostalog i razlog sto rijetko kada pogledam dugoočekivani film

Ne razumem mentalni sklop ljudi članova fan baze pajsad nekog filma

Ee koliko ih ima za raznorazne filmove i trilogije..

Svaki film je dobar film ako te kvalitetno ubede u to i ako uspes da istrajes

U šta da te ubede, da te udebilišu da nosiš čubraka kostim na skup sličnih paćenika?
Ok je do neke 12 godine

Zavisi sta smatras fancugom jbg, meni to bukv lozenje na bilo koji film preko neke normalne mere ne mora se spec eksponira al ono fazon ludim na starwarz terminatora i ostala govna de ces kaes kako je to

K U L T N O
U
L
T
N
O

E jbg stalker to sto ti navodis su ekstremi po amerikama, ja govorim o ljudima koji ce biti subjektivni u slučaju izlaska novog nastavka LOTRa npr (iako je to sad nemoguce, rip tolkien)

Kao ovi sto su drkali na prvi dio Dunea pa kad je izasao drugi već kurčevi bili u erekciji samo trebalo ejakulirati svoje oduševljenje