Дешава се понекад (више него понекад) да свој мобилни телефон ставимо у џеп препун осталих дрангулија (упаљач, сића од динар-два, новчаник (ко га поседује), кључеви, привезак за кључеве) које се могу наћи у једном просечном џепу. Проблем настаје ако је тастатура остала активна... тако да када следећи пут узмемо телефон закључимо да смо остали са око 0.02 динара кредита јер су поменуте дрангулије управљале џојстиком, тастерима, сим картицом, тачскрином и свим осталим познатим и непознатим деловима једног телефона на батерије.
Комбинација случајно притиснутих тастера је увек таква да:
Уместо да нас телефон обрадује песмом, пусти неки клип или бар услика унутрашњост џепа, он позове број из именика који је увек друга мрежа и "прича" са њиме око 5 минута, јер особи на другој страни не пада на памет да је можда грешка... Или покрене интернет портал... Једном мом познанику је позвао *133#, више пута...
Још један доказ Марфијевог закона да ако постоји више опција, увек треба рачунати на најгору...
Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.
Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.
danas mi se to upravo dogodilo. i dešavalo se i ranije da se govance samo konektuje. a ko me jebe kad ga ne isključujem za vreme predavanja. xD +
Meni se to cesto desava, ali nije dzep kriv neko bratanicina od dve i po godine. :) Ali ona ne zove nikog, iskljucivo salje mms-ove. Posalje sedam-osam, a onda dodje da mi donese mobilni, "jer me neko zvao".