Olimpijska disciplina potrage za vasim mobilnim telefonom nastupa taman kada ste spremni da izadjete iz stana. U poslednjem trenutku shvatate da vam mobilni nije u dzepu i potraga krece. Mobilni se nikad ne nalazi na uobicajnim mestima,cesto je negde zatvoren ( ormar,kuhinjska komoda,mikrotalasna,frizider). Veoma cest scenario jeste da razbacamo sve zivo u stanu i da posle 5 minuta sednemo i pokusamo da se setimo gde smo ga ostavili ( mobilni telefon naravno ). Tada postoje tri scenarija,jedan je da nam se nalazi u levom dzepu koji nikad ne proverimo,drugi da stoji negde u okolini i da ga ugledamo u trenutku kad samo sto nismo zaplakali,i treci je da cekamo dok nas osoba sa kojom treba da se nadjemo ne cimne,ne posalje poruku,ne pozove i tada ga nalazimo. Umesto mobilnog telefona cest je problem i sa kljucevima,licnom kartom,indeksom,zetonom za menzu itd..
Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.
Kurir · 20. Februar 2011.
Све све, али ЖЕТОН ЗА МЕНЗУ ахахахахахахх +
Ja to lako rješavam, nazovem se s fiksnog na mobilni, pa ga nađem po zvuku. Ali frka je ako je isključen ili nema baterije!
hahaha, zeton za menzu :D
bila sam i ja u domu....
sto kaze ovaj Jovicic, samo se nazoves...
nema svako fiksni ;)
brate mob je lako naci, cimnes se sa fiznog, kevinog/caletovog/bratovog/sestrinog/cimerovog moba, ali reci ti meni zasto moji kljucevi stalno menjaju mesto? :) +
a kljucevi su tek enigma,videcu kasnije da dam opsirnije objasnjenje ;-)