Prijava

hezno mvp teme za proslu i ovu sezonu smoleman random luka doncic

Team Hezno vs Team Smoleman

Kao Allstar

pitam se koji li je ubazda u ovom slucaju

znaš weebzno onu floskulu stručnjaka u studiu pred tekmu lige šampiona, pa ne bih ja o prognoziranju to je nezahvalan poso hehhee

inače još nisu gotove serije tako da pogodio si kurca još uvek LOL

pa dobro šmo ne moraš da pogodiš eto samo pričaj nešto smisleno ljubi te brat nije ti ovo abaligaška tema pa da rezultate određuju kriminalci po parkinzima

gde li ce smolemanov skalp zavrsiti pitam se

Ovde rezultate određuju kriminalci u sudijskim uniformama heznaro

pa to ti kažem

evo luka uzeo brejk

Ko god da uzme osim bostona biće skroz fino, što naravno dalje implicira da boston osvaja 1/1

ma nema šansi brt generacijski čoukeri tejtum prvi s njima, a ja navijam za Boston pa ti vidi. oni prolaze samo zbog slabog istoka, a čak su prošle godine i popušili od najslabijeg majamija ikad

Jači su sad za to gorko iskustvo a imaju ne jednog nego čak dvoicu generic white bois zaduženih da ubacuju trice. Onaj Hauzer gledam ga svaka trica mu bez koske ulazi, taj verovatno dnevno šutne barem 2000 trojki na treningu.

ali ko će da zaustavi jokića i gordona u odbrani brt, posebno ako tingus pingus bude povrijeđen, nije fora napad nego zaustaviti denverov napad, a evo ni minesoti ne ide

In Al Horford you trust

Boston mislim da je navukao te čoukerske komplekse iz kojih nema ko da ih iščupa, nemaju niti opasnog trenera poput recimo Spolstre, ili pravog opakog vođu tipa Lebron ili Barkli, koji će da preuzme odgovornost i pogura ih napred. Njujork da je zdrav mislim da bi ih polupali, pogotovo sad kad im se skrljao Porzingis. Nemoš samo šutiraš trojke i uzmeš prsten, ne ide.

Denver samo 70 poena za celu utakmicu lol

A gubili i pedeset razlike.

Kako ih je 'hteo' šut, dobro su i toliko sakupili.

denver dobija 7 razlike u sedmoj

јбт гледо сам нба први пут после једно 5 година ту текму синоћ какав је то хаос од кошарке само шутају и закуцавају хахаха мораћу да вратим СК и ЕЛ да се опоравим од најбоље кошарке на свету
а ја мислио то је одлучујјћа текма кад оно међутим..

bukvalno se isto osećam jbg to ti je kad narativ preuzmu preistrenirani šuteri i mečevi svaku drugu noć