24 sata

messalina 2010-07-09 00:38:45 +0000

Dnevne novine u kojima izlazi sudoku, za cije resavanje je potrebno u proseku oko 48 sati.

7
94 : 17
  1. nemoj tako. pomisliće ljudi da si glup. :)

  2. GlupA... A sta cu, stvarno ponekad ne mogu da izadjem na kraj sa time. A necu ni da odustanem.

  3. Тај судоку цепам к'о луд... ал' + за искреност

  4. ne ocenjujem pa ne znam ko je autor. a ja nabavio i za komp. sad ove u novinama spičim za 10 min. mada ima i težih. :)

  5. Pa ono, fora je da kad zabagujes, ne mozes odmah da nadjes "kvaku", pa ostavis da se "ohladi", pa onda skontas, ali ti prodje vreme :)

  6. minus jer ti ne ide sudoku ... ;-)
    kad ostavis defku da ih resavas jos pre nego sto izadju iz stamparije , dobijas pljus ... :-)

  7. Nekad im omane sudoku pa se rešenje i zadatak ne slažu... Bar je tako bilo pre 2 god kad sam išao u srednju...

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.