televizija koja je puštala Freda Kremenka / Iznoguda / Pčelicu Maju
svako jutro dok sam se spremala za vrtić.
u jednoj zemlji ko zna gdeee...
pre mozda godinu il dvee..
pčelicu svi su voleliii..
i samo o njoj pričaliii...
ta pčela o kojoj ja vam pevam se zove Majaa
mala drska slatka pčela Majaa
Maaaja leti kroz svoj svet
i njena priiča je ko šaren cvet!
da-nas će
opet da nam priča naša Majaa
mala drska slatka pčela Majaa
Maajaa leti kroz svoj sveeet...
Maaajaaa
Maaajaaa
MAAAAJAAAA
MAAAAJAAAA
maaajaaa....priiiča...nam....baš....sve....
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Iz koje si ti ludare pobegla kada pevas pesmu o pcelici maji :D
pocela sam da pisem cisto da proverim dal se stvarno sećam cele pesme..
kad ono zamisli, sećam se :D
inače ovo je uvodna špica crtaća iz devedesetih, posle su ga ponovo sinhronizovali i napravili novu pesmu, koja se sad nalazi na ju tjubu.
od stare ni videa ni teksta na celom netu. (osim ovde jelte)
oni koji su gledali original znaju o čemu pričam :)
Mrzim Maje -
Savo, mrzimo i mi tebe.
hahahahh :D
Volim kad me mrzite! ^^
Savo, i mi volimo mrznju. A posebno da mrzimo takve kao sto si ti. Ispuni nam se dusa zlobom i bas nam nesto toplo oko srca.