
Финална сценографска потрепштина у секси-сценама холивудских филмова. Након емотивног и телесног разгољавања, глумица после оргазма има насушну потребу да се увије у чаршав, тако да партнер не може да је види голу.
Креће акција.
1. Он скаче на њу као напаљени нераст. Скида одећу са ње и љуби је по врату. У налету страсти излеће маса неартикулисаних звукова. Скида јој мајицу, али јој се груди не виде пошто су снимане тако да их прекрива ваза од теракоте на ноћном сточићу.
2. Свлачење се наставља убрзаним континуитетом. Она већ вришти немоћним гласом приклатог свињчета. Скида свог партнера, чија се задњица не види јер је заклања Самсунгов тостер постављен на даску за пеглање.
3. Скида јој гаће. Камерман снима из птичије перспективе. Сада сцену секса заклањају рогови јелена који су окачни на зид ловачког дома у ком се одвија ова еротска катарза.
4. Врхунац секса. Слике на зидовима се тресу од налета страсти. Осећају се тектонска померања под креветом. Он прекрива њену дојку ближу камери својом десном руком, а леву поставља на ватрени појас Пацифика.
5. Крај секса. Приказ јутра чије Сунце купа ова два разиграна бића. Он јој доноси кафу у баде-мантилу и буди је. Она, чим отвори очи, умотава се у прекривач од самуровине из неког само њој знаног разлога.
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.
Hahah, bravo!