
Pametan, visok, hrabar, jak mladić ili čovek.
Neko ko je preterano dobar, poštenjačina, pomaže drugima.
Navijac Crvene Zvezde.
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Posavetovao bi te da ovo odvojiš po crtama, jer će mnogi misliti da si opisivao samo navijača crvene zvezde.
@barracuda
Pa možda i jeste :-D
mislim da je barra u pravu...;)+
Au bre.
Čudno...ja ih znam kao klošare koji smrde na alkohol,cepaju trafike i izloge,biju likove koje nose kape sa bojama drugog kluba,tumaraju u čoporu jer tada imaju veća muda pa krenu i na pandure.
A kad ih rebnu nekoliko godina( zato što je sasvim normalna stvar oralno zadovoljiti kera bakljom)cmizdre u holu suda, kao tinejdžerke kojima se pojavila crtica na testu za trudnoću.
Koja je razlika između delija,grobara i ostalih navijača?
Nema razlike.
Svi bombarduju Vukajliju đubretom...