
Vrlo ćorava igra, sa baterlampom za do vecea. Dobro da nisu dali štap za slepce pa da napipavam u mraku!
I pumparica rasipa na metar u krug od 3 metra.
I kako je to bacanje bombe? Ko seka persa kad se napne, baci je meter i po.
Još nesto, lik na Marsu teba da skoči bar 2 metra, jer je gravitacija manja, a glavni junak ne može liniju nacrtanu na podu da preskoči.
I kakav je ono pištolj? Em slab, em spor.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
VR!
hahaha, kud si ovo iskopo
Заборавио си да је јунак неспособан да пуца и да држи лампу. (или је то нека друга игра али сам 99.99999% сигуран да је ова)
hahahahaha na NASLOVNU
Hahaha, odlična :)
Hhahaha, pa ovo je urnebesno!
Suvo zlato.
Odaberite ovu genijalnost..
Браво + патрик
Najbolja zavrsnica ikada haha