
Ono što konstatuje 80% srednjoškolaca posle ekskurzije.
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Боли те курац, можда си у 20 посто. Код мене нико није јебо, само смо дували цедевиту па нам очи биле крваве.
to je klasicna prica, prave se planovi i to sve kad ono op trt nema... kako ste duvali cedevitu zivota ti ?
Ма шмркали будале. Добио сам коментар да сам пичка што не учествујем, ал сам зато крепо од смијеха кад су онако натечени почели да плачу.
Lolololo, što cedevitu, to kiselo, bre! Bar brašno da ste uzeli, jeftinije, više ga ima, zdravo.
У тој ситуацији не бисмо имали ни будале ни плакање. Ђе је ту забава? :)
Da, u pravu si, nema zabave, možda bi bilo na carini. lololo A mogli ste i da ločete i i idete jedni drugima do sobe preskačući preko terasa, kao sav normalan svet. :)