
Buksna srolana od ostataka nezavršenih džointa po parkovima i ostalim lokacijama gdje se skupljaju osobe sumljivog morala.
Bracika ajde dođi da založimo feniksa u parkiću , bili neki dredlok klinci pobacali dva keta čiste vutre kada sam upalio lampicu i pustio zvuk motorole na fonu.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.