filozof

Lutak iskrivljenog L 2008-11-26 12:27:46 +0000

Filozof je nadprosecno inteligentan lik koji "trazi istinu", voli da gleda stvari malo dublje...
Problem nastaje kada filozofi izgube osecaj kad treba da se izrazavaju ljucki(laiski) a kad "dubokoumo". Tada vam se od njihovih uzvisenih misli vise kenja dego sto vam se one ucine zanimljivim

Sednimo na veceri cimer i ja u menzi:

-Sos, ocemo da spremamo stan veceras?
-Joj, mani me fizikalisanja ovih dana, treba da ucim...
-Sos, znas ono "Fizicni rad je cistiji posao od umnog!"
...
tisina
...
-A jel znas ti ono "Nemoj da seres, dok ja jedem"?

5
71 : 11
  1. Jel' može Kaizen da namesti nešto da moderator pritisne alt-ctrl-del i ispravi automatski sve Sosove gramatičke greške?

    ljucki, laiški, fizični... :p
    Jbg Sos, sad smo 1:1 :)

  2. :) ma ok, nisam mislio na tebe u onom komentaru, ucinilo mi se kao dobra ideja... dao sam ti plus za ctrl alt del

  3. nemoj sad ti meni tu dva zeca-tri zeca, piškiću-kakiću... :p :)

  4. Nmeas pjpmoa! :)
    a za č š i slicno nemam tastaturu...

Omiljeno za [2]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.