
Ona situacija kada sva graja i zvukovi zamru i čuje se samo tišina.
Ispred školske table imitirate seks dva profesora sa sve povicima "ovako je Filip II Olimpijadu taslačio" (profesor istorije) i "jebi me na kvadrat" (profesorica matematike), cijeli se razred smije, ma haos živi. Odjednom graja zamire. Tišina.
Profesor istorije: Sad ću ja tebe malo da taslačim Petroviću. Na kvadrat.
-E Lemi šta si ono radio sinoć kod Đoleta na momačkom, čuo sam haos napravio, mojne ti Danica čuje za to, ubiće te k'o zeca.
-Ma momci jebe mi se za Danicu, može da se goni u tri lepe... Seks s njom je ko da jebeš retardiranu kozu u pakšu, ja sam sinoć jebo onu striptizetu bracala najbolji seks u mom životu, Danica joj nije ni do koljena...(glasna tišina) Ona je sad iza mene, jel' da?
-I sve je gotovo nemaju Turci više šta da traže ovdje, Hrvatska je u polufinalu!
Semih Šenturk zabija gol. Slijedi glasna tišina.*
*ovo sam gledao na hrvatskom RTL-u i bilo je tako smiješno, zbog čega sam izostavio npr. Kecmanovu situaciju; Prim. aut.
Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.
Psiholog · 20. Februar 2011.