Hobotnica

Млатони 2011-07-25 00:00:57 +0000

Несавладив голман, напаљеник који брани све што му се шутне у гол. Немогуће га је матирати, као да има хиљаду руку, брани и вади из гола и оно што је већ виђено као погодак. Животиња међу стативама.

-Шта је ово, Барселона не може да да гол распалим Јапанцима? ШКК?
-Нема шансе, бураз, ови ставили неку хоботницу на гол, брани к'о Буфон на стероидима.

10
81 : 11
  1. To, Mlatori! Samo cepaj! +++

  2. Скупило се материјала, биће сленга ових дана. :)

  3. TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

  4. Drago mi je ako sam ja barem malo pokrenuo ovu lavinu slenga poslednjih dana :)

  5. Могуће, Аги. Све ми мило кад видим да људи дефинишу сленг, па ме то мало покрене. А за лавину је ипак потребно више људи. :)

  6. ovo da bi okačio na temu? :)

  7. Може да се окачи, нема фрке. :)

  8. Ел постоји овакав? +

  9. Од Ћане који је бранио за нас у оној сезони кад смо ушлу у окружну лигу ја нисам видео оваквог. лоло

  10. :( глупа сам ја за то... х)))

Omiljeno za [2]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.