Igranje rata

doctorB 2010-05-11 17:51:20 +0000

Igra koju smo svi kao klinci bar jednom igrali,real-time pucačina srpskih posleratnih klinaca.Podrazumevala je rekvizite poput noge od stolice koja je reprezentovala pušku.Moglo je da se koristi sve sto je iole oblikom potsećalo na vatreno oružje.

Klinac 1:Beng!Gagi mrtav!
Klinac 2:Nemoj da sereš Marko,nisi me pogodiJo,bio sam iza drveta!
Klinac 3:(iz potaje,u rukama ima zamišljeni mitraljez)Ra-ta-ta-ta-ta-ta-ta,Gagi i Marko mrtvi!

7
75 : 8
  1. Kakav smo mi razradjen sistem imali.Imali smo plasticne pistolje i puske,na kuglice,ali su nam kuglice oduzimali roditelji.Znaci izgovaralo se TA i ime.Desavalo se da jedni druge upucamo u isto vreme,tad bi povikali U ISTO VREME i bezali svako na svoju stranu i dalje "zivi".To su bila jebena vremena.Pluscina.

  2. samo si me ranio...u ruku...mogu jos da trcim i da pucam ovom drugom...:)+

  3. Mi imali i zarobljenike.Jednom smo vezali jednog za drvo,zaboravili ga i otišli kući.Njegova keva išla da ga odvezuje,kad je videla da ga nema na večeru...najebali ko žuti tad.

  4. Ne moze, nema mitraljeza!

  5. definicija vec postoji... - - - - ...

  6. Ево, да додам и ја своју верзију. :)
    http://vukajlija.com/verbalni-rat

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.