![](/assets/vukajlija-8a1b5c1cfaa37915a8b4d51bf02b92cb0e9e1dd235e6e15aa94e201901a8c758.png)
Кад прође кроз моје руке, има да буде к'о ново.
- Мајсторе, нешто ме јебава алтернатор. Је л' можеш да ми га погледаш?
- Чуј, је л' могу. Кад ја погледам има да пева. Дај га на канал!
==============================================
- Ја не схватам ову Милку. Кад идем у продавницу, загледа ми у кесу шта носим, ако види улошке само се смеје, драго јој. Не разумем ништа.
- Нека, препусти то мени. Кад будем попричао са њом, има бре да пева!
- Сад ми је јасно о чему се ради! Курваш се барабо, и то са првом комшиницом! Срам те бре било! Како ћу на очи комшилуку! Све ми је јасно, ал' како са овим скрндељом!
- А кум Жикица је леп? Јесте курац мој! Па сам вас нашао на веш машини! Сипај ми ту ракију и ћути мало да чујем Дневник!
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Odma' plus
Opaaaaaaaaaaaaaaa
im da pevaš ki kad se vidi!
+
Овај, хтела сам нешто да кажем, ал' не знам шта. +
Super, Dejs, zaista!+++
Хвала људи!
Opaaaaaaaaaaaaaaa
Елек чита! ОПАААААААААА
Овај, хтела сам нешто да кажем, ал' не знам шта. +
Остала си без текста? :Д
Лоло на тренутак. :Д Учинило ми се да нисам дуго прочитала нешто твоје, па ми сад необично. :Д
Хоћеш рећи да си ме бојкотовала? :Д
Зар стварно можеш то да помислиш? Колико ја знам, већ сам ти рекла једном да те волим, немој сада опет да ме тераш на то. лоло :Р
Чујем спремаш свадбу... Хоће ли бити места да Дејсара буде стари сват? :Д
Наравно! :Д Ти си се убио за ту улогу, очекујем да се ваљано напијеш. :Д
Evo, jedan plus za dan posle. +