IMA LEP OSMEH I OČI,SLATKA JE U FACI

боби браун 2009-11-15 22:53:09 +0000

Znači brate izbubaj na brzinu i beži od nje,svaka koja je kao gore opisana ima sto kila sala neće je niko.
Dok ti neka ortakinja počne neku svoju sa faksa koja se šatro zagledala u tebe,tako opisivati,gledaj da begaš.A ako si već zagorio a onanija ti je dosadila,onda se ukokaj pa posle litre vinjauka bi utero i rodjenom babi(Božeme oprosti).

Stigo si u rodni grad iz JNA zagorio ko četnički kazan,kreso bi nešto a nemaš šta.Dlanovi nažuljani,pa zoveš pomoć Prijatelja:Ima jedna mala svidjaš joj se.Pitaš ga jel čemu;
on kaže:Ima lepe oči,lepo se smeje i slatka je u faci.
Znači bato gas,bežanija ili se oduzmi dok ne otekneš skroz pa joj zadeni,ali PAZI opet posle gasiraj,jel su te takve zljubljive prirode i po pravilu imaju keša pa možeš upasti u zamku da ti zine dupe na lovu,e onda si ugasio.

5
64 : 16
  1. Osetio na svojoj kozi, jako davno... :)

  2. jesi se izvuko il živiš sa njom?

  3. Isključi caps u naslovu.

  4. Ako mene pitas, izvukoh se nekako... :) Rekao sam da moram u Rio, jos na upoznavanju... :D

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.