
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.
Treba ova jebačku Kizinu defku odabrati pod hitno +++
Сад сам свој дупли и нека су ме бановали, због дебила као што си ти и оно мало говно Бушидо, попио сам и први трајни бан. Људи, ви сте стока и кретени, имбецили и дебили, нема логике да један овако добар сајт усеравају кретени попут вас. Надам се да живите срећне животе у којима нервирате људе. Успешни сте у томе, јебо вас пас да вас јебо. Једног дана ће вам неко поотварати главе, јер не умете да се понашате као људи.
Са тобом сам причао као човек, а ти се понашаша као идиот. Послао бих ти поруку приватно, али нисам у могућности. Повучете нас Београђане за курац, свечано, све редом. Захваљујем модераторима на трајном бану.
Жалио сам се и овим педерима овде на Вукајлији, а они мене бановали, иако сте ви мене вређали. И они су стока кретенска, јер се продају за ситне паре уместо да бране Вукајлију од људи као што си ти и Бушидо. Нервирам се јер сте ушли у све поре друштва и само серете. Шљам, јад и беда. И неће вас бановати, иако сте ме извређали за све паре. Како рече онај чиле - јебем вам све живо и мртво. Збогом Вукајлијо, на курац те набијем!
Počeh da te pratim zbog ove defke i onog maestralog trolovanja danas. :)
Која бесмислица од дефке, постоји милион дефки на ову фору.....по мени, ово је благи ненамерни плагијат!
Puši Zlatiborac.