
Односи се на људе који имају тако глупе занимације које практикују у слободно време,као што је Вене имао,он уместо да је решавао укрштене речи и испијао топли чај од камилице,он је радио задатке из математике.
А: Јел бре имаш ти шта паметније да радиш осим што седиш за тим компјутером по цео дан? Не мораш учити иди макар напоље играј се.
Б: Бежи бре ћале сад ће Каизен некога да банује,где сад да одем кад је главно.
А: Исти си ко онај Вене,јебо те компјутер..
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
ne predvidjam ti svetlu buducnost
хахаха
мора да си неки род Милану Тароту.. никога не вређам. ;)
znas da mnogo ljudi ne samo sto ne bi znali matematiku nego ne bi ni stekli nikakve radne navike da nije bilo njegovih zbirki... Vene tata
А није спорно,ово је ипак само шала као и све на овом сајту,... спрдња