Prijava
  1.

Komentatori

Najbolja stvar koja postoji na ovome svetu koja nam i uz neku glupu utakmicu ili glup sport ulepsa vece.

1. I zavrsen je jos jedan pokretni praznik fudbalskih slika.
    2. Cudan nacin dodavanja - jako i nikome !
    3. Najdoski je odlicno skocio ali nazalost samo preko precke.
    4. Zadovoljio je trenera i zato sada igra.
    5. Dok je lopta u vazduhu da vam saopstim spisak timova.
    6. Kakav udarac, pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik.
    7. Krilo nikad ne pada daleko od beka. (Norwich City - Bayer.)
    8. Prepun stadion partizana, 50.000 ljudi. Zamislite, 100.000 dlanova!
    9. (Hokej) Okrenuo ga je na kocki leda koja bi stala u casu viskija.
    10. Brazilska odbrana - planinski venci Siera Madre!
    11. Koncert zvizduka za igrace, cisto da se malo muzicki obrazuju!
    12. Lopta je proletela paralelno sa ibarskom magistralom!
    13. To je bila veca opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovica.
    14. Dragan Ciric, igrac duge kose ali velikih mogucnosti!
    15. (lopta se natakla na siljak na ogradi i pukla) I lopta je sada pukla kao staklena kugla od porcelana.
    16. Navijaci ne prestaju da navijaju iako pada kisa
    17. Statistika je kao bikini: otkriva sve, a ne pokazuje nista
    18. (Prica o Maradoni, o karijeri, titulama itd) A onda je kudravi gaucos krenuo krivudavim putem kokainskih noci!
    19. Zavrsen je jos jedan derbi vecitih rivala, fudbalska predstava van granica prostora i vremena!
    20. Ni lose vreme, ni svi minusi gospodina celzijusa nisu mogli da pokvare ovu fudbalksku predstavu!
    21. (Zvezda-Napredak,'94.) Posle cetvrtog pogotka crveno-belih iluzije Krusevljana su se pretvorile u rusevine Kartagine!
    22. Albert Nadj- perpetum mobile prve vrste partizana!
    23. Zbog ovakvih udaraca R.Karlosa osnovace se drustvo za zastitu lopte!
    24. Sjajno se ubacuje u fazu odbrane!
    25. U Cikagu se igra kriminalni fudbal zato ima puno policajaca oko stadiona!
    26. Borusija iz Minhena!!!
    27. Bilo je tu kontakta i ful kontakta
    28. Strogi sudija iz Danske, postuje fudbalska pravila kao deset bozjih zapovesti!
    29. Ljubomir Vorkapic je jak, robustan igrac, kao da se ispod tog dresa krije buldozer!
    30. (SP. Korea i Japan) ... je toliko brz da mu konstantno preti opasnost od radara, i kazne zbog prekoracenja brzine!
    31. Nema više Lorana Blana da poljubi Barteza po njegovoj božanskoj ćeli. Sada ga ljubi Linda Evanđelista.
    32. Stadion se zove "Soldžer fild" iliti – američki stadion JNA
    33. Stoičkov je fudbalski genije i ništa više! (sledi dramska pauza od nekoliko desetina sekundi) A kada je neko fudbalski genije, onda je sve!
    34. Da,da... dodji 'vamo bato, to se ne sme. Zuta karta!
    35. I odlicna intervencija Ljukovcana. Da vidimo zasto se sada Nemci raduju, pa da, to je gol!?
    36. Polster, Polster, grhmhm, grhmrhm. (posle dvadesetak sekundi:) I da vidimo zasto su se igraci Kelna kao po komandi povukli na svoju polovinu, da, to je gol, 1:0.
    37. Dobro vam vece dragi gledaoci, javljamo se iz Londona sa stadiona Park princeva.
    38. (Prenos engleskog prvenstva)"Mekmanamanaman." (McManaman)
    39.osigurali prolaz... (pauza 10 sekundi) ...oprostite dragi gledaoci, Kamerun nije u istoj grupi sa Svajcarskom...
    40. Na stadionu se okupilo oko 30 hiljada dinara.
    41. I to je lagana lopta za golmana Stojanovica... (posle minut:) Ne, izgleda da je ipak bio pogodak. (C. Zvezda u kupu UEFA)
    42. (Utakmica reprezentacije) U pocasnoj lozi su i mnogi ugledni gosti i drzavnici na celu sa Drazom Mihajlovicem! (umesto Markovicem)
    43. (C.Zvezda-Partizan) Evo izlaze Partizanovi igraci... a evo i nasih.
    44. (Jugoslavija - Ceska, 1997) Aut za Holandiju.

2.

Komentatori

Legende sporta. Ponekad je zanimljivije bilo slušati njih nego gledati utakmicu. S druge strane postoji i neki žešći smarači.

Smarači:
    Dodao je loptu, sada ju je ovaj šutnuo. Pored gola. Golman ide ka lopti, deganžira. Lopta je pogodila nekog u glavu. Ronaldo trči i idalje trči, sada je dodao...

Full komentari komentatora sa balkanskog područja:
    1) Vera Nikolić je na startu, čeka samo metak.
    2) Izvinjavamo se na smetnjama, ušao je golub. Sada je sve u redu, poslali smo ga u raj.
    3) I zanimljivije je gledati sveže ofarbani zid kako se suši.
    4) Kakav smeč Bobe Živojinovića! Ova lopta je bila opasnost za pilote AER-FRANCE-a
    5) Kiša pada po terenu, a bogami i po aut liniji.
    6) Kakav šut, pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik.
    7) Šut po zemljiiiiiiiiiiiiiiii, prečka
    8) Ovo je takmičar iz San Marina, male ostrvske državice usred Atlantskog okeana.
    9) Na terenu su dva Stankovića, Dejan Stanković i Dejan Govedarica.
    10) (Izmena u 22. minutu zbog povrede, izlazi Bergkamp, a na ekranu se ispisuje 22. Minutes 10. Bergkamp out) U igru se sprema iskusni Minutes sa brojem 22!
    11) Dobro veče dragi gledaoci javljamo se iz Londona sa stadiona Park prinčeva. (Inače, to je stadion od PSG-a, Francuska)
    12) Evo Hrvatska je trinaesta, ispred Šveđana koji su diskvalifikovani, što je dobar rezultat, jer je ispred Kine. A znate li koliko oni mogu napraviti štafeta?!
    13) I neizvesno, ko da više koševa, pobediće!
    14) (Rezultat je 5:0) I ovo je već šamaranje mrtvog magarca.
    15) Ide Blažović, probija, šuuut i brani golman, ali opet Blažoviiiić, ništa, još jednom glavooom iiii ništa, pa oćeš li ga dati više pas mater ti je*em.
    16) Ovo će biti velika prilika iz slobodnog udarca. Šutira Carlos, iiiii, ma sedi mali pi*ka ti materina.
    17) Ide Gabrielo, kakav klizeći, ali nastavlja Gabrielo, još jedan start, i izgubio je loptu... (Dodaje drugi komentator) Ma padni tu pička ti materina.
    18) Trči Usein Bolt, ide, ide, više ni kamera ne može da ga isprati!!!

3.

Komentatori

To su vam ovi fejsbuk piplsi (i muški i ženski) koji gledaju utakmicu sa rukama na tastaturi i svaki sekund komentarišu i prenose zbivanja sa " ogromnog zelenog tepiha".