
...Салата од цвекле у прилозима, редовни (мушки) читалац Трачаре на грађевинској скели, Марина Туцаковић на Сан Рему.
Комбинацијама и поређењима се не види граница у новом, све популарнијем уметничко-саркастичном правцу чија је поента да некоме/нечему у твом чулном радијусу, или можда теби објасни колико у датом моменту курцу не ваљаш. Ниси ни за шта. Ипак, чешће се односи на ирационалан елемент ситуације који ионако изазива чуђење и пишање од смеха, те му ово дође као трешњица на врху торте.
-Челом! Челом јебо те ја! Челом, слепоочницом, са стране! Где си видео да се лопта дочекује на главу брадом?!
-То је да би јаче одскочила о земљу, истриповали су се!
-Ја сам се једини истриповао а играм са тобом, Румуну шлогирани! Ало људи, ја одох на гол а ви се јебите, другар вам је користан као опанак на Продиџију!
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Добра +
Kul primer.
+
Хвала људи :)
Одлично Форестере. Баш је добра :) +
Хвала Изи :)
Допадам+