
Najbolje sredstvo za muvanje riba. Ovu foru su znali naši matorci, a pre njih njihovi matorci, a pre njihovi matorci i tako do Krkobabića, koji je provalio ovo još dok je Cezar ratovao sa Galima. Oktavijan Avgust je za ovu tajnu skupo platio Krkobabiću, da bi uspeo da smuva Kleopatru, nakon čega je Krkobabić dobio počasno mesto u Rimskom Senatu.
Što se tiče Trajana - Kozijih ušiju, on nije našao ribu, iz nama veoma poznatih razloga, a to je da dobre ribe nikad ne biraju klempave likove, ma koliko dobri ku(r)vari oni bili.
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.
Kulinarstvo nije sredstvo za muvanje riba :) to ti je umetnost :) al evo ti + od kuvara ;)
E fala ti, živa ti majka.