
Prvi crtani film o jednoj sponzoruši. Označava početak doba sponzoruša sa sloganom, nije važno da li je lep, već da li je bogat.
Tenisko žensko finale u verziji Šarapova vs. Janković.
- 'Si gled'o tenis noćas?
- Jesam, jebote, pobedila Ruskinjica...
- Pa kako, bre "pobedila Ruskinjica", pa Jelena je, bre, naša, moronu, za koga si ti navijao?!?
- Za Ruskinjicu, sine; to ti je - estetički - bilo kao Lepotica i Zver. Ne mogu, bre, da navijam za King Konga, pa to ti je... Lepota će spasiti svet, sine, to je rekao Dostojevski, jel znaš ti ko je Dostojevski?!?
- Jebo te Dostojevski!
- Kako god 'oćeš al kod mene se zna red: za Lepotinju navijaš dok je King Kong drži u ručerdi, da je ne zgnječi dok ona vrišti. A posle kad krenu da ga gađaju avionima, e onda navijaš za majmuna!
- Jel i to rekao Dostojevski?
- Jebo sad i tebe Dostojevski! Đus!
Omiljeno erotsko štivo ljubitelja zoo sexa.
Dlakavo čudovište i zgodna ribizla! (doduše ovo vidjam i na Adi svaki dan)
Синтеза саврсенства физичке форме и деветог круга пакла у једној, женској особи чији је катализатор пмс.
Немогуће описати, али добро познато свим мушкарцима који су уписали више од два месеца заједничког живота са оваквом женом.
U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti
Mokoš · 11. Maj 2011.