
Poslednji bedem odbrane od griže savesti, a u neku ruku i predaja. Kad krenu da naviru fleševi šta si sve radio predhodne noći, u sebi sve češće govoriš da te zabole jer ima previše gluposti za koje ne postoji, baš nikakvo opravdanje. Osim da ti usled alkoholisanosti, inteligencija dolazi na nivo teleta.
Jao napravio sam uzbunu na ulazu, pišao na komšijina vrata i pevao zašto su ti kose pobelele druže... Jao obesiću se. Svi su videli. Kako sad da se izvinim? Mora prestanem da pijem. Ne, od danas prestajem... ubiću se..
Ma boli me kurac.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Јако добро +
Hvala gospodine.
Inspirisan debilisanjem od sinoć...
ide + definitivno :)
Hvala Stevčo! :)
Nnč, koristim :)
ojebalo
Tenks
ovu izjavu dam bar tri puta dnevno a jako sam dusxewan cxovek
+
dusxewan cxovek
hahahahahahahahh