Mirko Kamenjašević

Л0Л 2010-12-06 14:40:58 +0000

Legenda komentarisanja. Čovek koji je više vremena proveo pod suspenzijom nego na poslu.

- I to će biti pogodak, ma kurac, opet stativa. (6 meseci suspenzije)

- Slobodan udarac sa 35 metara, izvest će Bukal... Topovski udarac, i to je gol, ne, nije, prečka je, ma sjedi mali pička ti materina, ništa ne vidim. (6 meseci suspenzije)

- Na stadionu se okupilo 30 tisuća dinara.

- Mušević je u izglednoj prilici i ništaaaa... Ali opet Mušević dolazi do lopte, udarac, i opet ništaaaaa , i opet Mušević glavom iii preko gola. Opet je promašio jebo mu ja majku smotanu. (2 godine suspenzije)

- Pejaković vraća Mušiću, Mušić nazad Pejakoviću, to je udarac i gooooooooool... A zajeba san vas nije gol, prošlo je pokraj stative... Al' brat, bratu malo je falilo. (6 meseci suspenzije)

0
64 : 10

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.