
Na našem brdovitom balkanu ugroženija vrsta od homoseksualaca, transvestita i muških članova fan kluba Justina Bibera. Zajebali Amere i njihove anonimne alkoholičare, kao i tajanstvene čike što u domaćim krimi-emisijama sa kockastim pikselima na licu pričaju kako ih je Tito terao da orgijaju sa nastranim Sovjetima.
Ne daj Bože da se u društvu izjasniš kao vlasnik osetljive kože - jedini si, slabić si i ovde nema mesta za tebe! Tvoji sunarodnici su junačine što međ' ljubavnim tepihom kriju južnosibirske međede koji neprestano navodnjavaju i đubre njihov površinski sloj junačke kože, a ti si mlakonja koji se maže Niveom jer se ospe od svinjske masti.
E, sad, kako već 'oćemo u EU i slična sranja, moramo poraditi na ovom mentalitetu - te se sad pruža podrška ovim, za ex-yu područje, ugroženim vrstama u vidu reklamiranja proizvoda od kamilje pišaćke za kožu poput bebine guze (koju naravno reklamira nabildovani frajer go do pojasa sa nauljanim izdepiliranim prsima). Čak i na vuki se može naći reklama tipa:,,Ako bi svaki muškarac sa osetljivom kožom kliknuo na baner...''(pa onda ko fol ceo reklamni prostor ispunjen kursorima miša - ko da niko neće kliknuti na isto mesto).
Srpska verzija Opre Vinfri - Đeljana Đekson tok-šou.
- Dobro veče, dobro došli, kao i svake subote sa vama smo u studiju televizije Pink. Večeras imam priliku da ugostim nekoliko ljudi koje život nije mazio :pogled_pun_sažaljenja:. Pozdavite gromoglasnim aplauzom geja iz Ljubljane! - :svi_tapšu; oči_pne_razumevanja:
- Tu je i anonimni alkoholičar iz Pirota! - :pljesak; okice_pune_razumevanja:
- Bivša narkomanka iz Beograda - :aplauz; podrška_na_dupe_izlazi:
- Samohrana majka iz Skoplja - :pljesak; vrisak_podrške:
- Kleptoman koji je u detinjstvu imao tatu i....tatu - :pljesak; okice_pune_tuge:
- I, konačno, homosapiens pun testosterona sa osetljivom kožom! - :VAAA! UBIJ! ZAKOLJI!:
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Није што сам ЈА, него сам стварно РЕАЛАН!
U odabrane momentalno...
bravo, +
Uf, uf. Pluščina.
Ovo jebe +++
________★_______
______+С+______
_____+Р+_____
____+$Е*+____
___+*Ћ*+___
___+$Н$+___
___++++А++++___
_______+*+_______
______+Н+______
_____+О+_____
____+$В*+____
___+*А*+___
___+$*$+___
___++++2++++___
________0________
________1________
_______+2+_______
Е, јебига, сјеба ме ново форматирање текста :///
L0Le, zašto sadiš izdeformisane jelkice po mojim defkama, je li??
Inače, srećna i tebi Nova godinica...