
Redovna opozicija muzici koju slušaš, ubica mirnog sna i uzročnik mnogih neuroza. Nepisano pravilo je: što gora muzika, to bolje ozvučenje.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
oooooooooooo kakav plus sad dadoh..!! +++++++ :D
O, hvala :)
ovo poslednje ima logike :) skolovani i visoko obrazovani ljudi ce verovatno imati bolje ozvucenje i slusace kvalitetniju muziku od radnicke klase :)
http://vukajlija.com/komsijini-zvucnici/166860
slicno ali ne optuzujem za plagijat nego cak dajem i +.
Frane, trazila sam da li je definisano, ali ocigledno prema pogresnom pojmu, hvala za link, i on od mene dobi plus :)